Ski Jump 3.62

Strona główna iOS Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ski Jump to gra zręcznościowa i symulator skoków narciarskich na 55 skoczniach różnej długości, od K50 do K250.

Skakanie w Ski Jump wymaga dużo precyzji, ale czułość kontrolek można regulować. Dotknięcie ekranu rozpoczyna zjazd. Dotknięcie dwoma palcami na raz sygnalizuje wybicie, a by utrzymać skoczka w powietrzu jak najdłużej, trzeba przesuwać palec w górę i w dół po ekranie. Ponowne dotknięcie ekranu dwoma palcami pozwala wylądować.

W Ski Jump można grać samemu i przejść Puchar Świata, Puchar Lotów lub Turniej 4 Skoczni, albo zmierzyć się z innymi graczami online. Można też skoczyć tylko raz na wybranej skoczni w ramach treningu. Skocznie zostały podzielone według wysokości gór. Po każdym skoku można zobaczyć tabelę wyników. Kolejne skoki podnoszą poziom postaci.

Gra daje możliwość zmiany wyglądu skoczka. Wraz ze zmianą stroju i wyposażenia zmieniają się jego możliwości podczas skoku.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Skacz jak Stoch! Zagraj w jedną z gier o skokach narciarskich

25
09.01.2017  •  Anna Rymsza

Po sukcesach w Turnieju Czterech Skoczni kto nie chce skakać jak Kamil Stoch, Piotr Żyła i Maciej Kot? Oczekiwanie na zawody w Wiśle i Zakopanem umilą gry, których motywem przewodnim jest ten lubiany przez Polaków sport. To świetny pretekst by przypomnieć sobie Deluxe Ski Jump na DOSBoksie albo zagrać w coś zupełnie nowego. Ski Jump Ski Jump to bardzo dobry symulator skoków narciarskich w 3D. Można tu skakać na 55 skoczniach różnej długości, od K50 do K250. Skakanie w Ski Jump wymaga dużo precyzji, ale czułość kontrolek można regulować. Dotknięcie ekranu rozpoczyna zjazd, dotknięcie dwoma…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję