Sky Force 2014 Sky Force 2014 version 1.41

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sky Force to pełna energii, podniebna strzelanina 3D nawiązująca do swojego pierwowzoru sprzed ponad 10 lat. Po tamtych sukcesach edycja 2014 powraca z jeszcze lepszymi rozwiązaniami, bardziej widowiskową grafiką i jeszcze bardziej dynamiczną rozgrywką dopasowując się świetnie do aktualnie panujących standardów.

Zdobywając na nowo niezliczone tłumy miłośników Sky Force ponownie udowadnia, że podniebne podróże połączone z misją totalnej eksterminacji to tematyka ponadczasowa nie będąca w stanie nigdy się znudzić, ani też przeminąć.

Oprócz sporych umiejętności zręcznościowych i kompletnej rąbanki bez opamiętania przyda się odrobina strategii, a to za sprawą występującego w grze systemu zakupów z jakim zetkniemy się pomiędzy układami. Ulepszenie pojazdu następuje systematycznie dzięki zarobionym na polu walki gwiazdkom. To dzięki nim dozbrajamy działo główne, działka skrzydłowe, instalujemy rakiety, laser, pole siłowe, mega bombę, magnes czy wzmacniamy pancerz. Wszystkie transakcje należy odpowiednio rozplanować w stosunku do zawartości portfela, ponieważ źle zagospodarowane środki mogą przyczynić się do niepowodzenia w kolejnym układzie.

Ponadto gra posiada 9 układów o zwiększającym się stopniu trudności składających się z różnych misji polegających na zniszczeniu konkretnej ilości wrogich obiektów, przebycia całego układu bez utraty energii czy uratowaniu z pola walki wszystkich ludzi. Każdorazowe wypełnienie zadanych zleceń skutkuje powiększeniem dorobku punktowego, którym rzecz jasna możemy pochwalić się znajomym za pomocą platformy Google’a. Warto nadmienić, iż w każdy weekend organizowane są również specjalne turnieje w trakcie których możemy rywalizować z zalogowanymi graczami.

Świetna oprawa audiowizualna wzbogacona o widowiskowe wybuchy, eksplozje, wystrzały, strugi ognia, lasery, futurystyczne pojazdy, niezmienna od lat fabuła związana z wykończeniem w możliwie najkrótszym czasie jak największej liczby wrogich jednostek, zacięta walka w morzu pocisków z bossem na zakończenie każdego układu to niezmienne i na trwałe już zapisane dla gier tego gatunku standardy, z którymi zetkniemy się również w Sky Force.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!