Sky Force na weekend: totalna eksterminacja to tematyka ponadczasowa

Sky Force na weekend: totalna eksterminacja to tematyka ponadczasowa
Rafał Szramowiat

16.05.2015 09:30, aktual.: 18.05.2015 17:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Sky Force 2014 – pełną energii, podniebną strzelaninę 3D nawiązującą do swojego pierwowzoru sprzed ponad 10 lat, a aktualnie przeznaczoną na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS.

Po tamtych sukcesach edycja 2014 powraca z jeszcze lepszymi rozwiązaniami, bardziej widowiskową grafiką i jeszcze bardziej dynamiczną rozgrywką dopasowując się świetnie do aktualnie panujących standardów.

Zdobywając na nowo niezliczone tłumy miłośników Sky Force ponownie udowadnia, że podniebne podróże połączone z misją totalnej eksterminacji to tematyka ponadczasowa, nie będąca w stanie nigdy się znudzić, ani też przeminąć.

Official Sky Force 2014 Trailer

Oprócz sporych umiejętności zręcznościowych i kompletnej rąbanki bez opamiętania przyda się odrobina strategii, a to za sprawą występującego w grze systemu zakupów z jakim zetkniemy się pomiędzy układami. Ulepszenie pojazdu następuje systematycznie dzięki zarobionym na polu walki gwiazdkom. To dzięki nim dozbrajamy działo główne, działka skrzydłowe, instalujemy rakiety, laser, pole siłowe, megabombę, magnes czy wzmacniamy pancerz. Wszystkie transakcje należy odpowiednio rozplanować w stosunku do zawartości portfela, ponieważ źle zagospodarowane środki mogą przyczynić się do niepowodzenia w kolejnym układzie.

Ponadto gra posiada 9 układów o zwiększającym się stopniu trudności składających się z różnych misji polegających na zniszczeniu konkretnej liczby wrogich obiektów, przebycia całego układu bez utraty energii czy uratowaniu z pola walki wszystkich ludzi. Każdorazowe wypełnienie zadanych zleceń skutkuje powiększeniem dorobku punktowego, którym rzecz jasna możemy pochwalić się znajomym za pomocą platformy Google’a. Warto nadmienić, iż w każdy weekend organizowane są również specjalne turnieje w trakcie których możemy rywalizować z zalogowanymi graczami.

Świetna oprawa audiowizualna wzbogacona o widowiskowe wybuchy, eksplozje, wystrzały, strugi ognia, lasery, futurystyczne pojazdy, niezmienna od lat fabuła związana z wykończeniem w możliwie najkrótszym czasie jak największej liczby wrogich jednostek, zacięta walka w morzu pocisków z bossem na zakończenie każdego układu to niezmienne i na trwałe już zapisane dla gier tego gatunku standardy, z którymi zetkniemy się również w Sky Force.

Grę Sky Force 2014 można pobrać w działach:

Programy (dla Android) -> Gry.

Programy (dla iOS) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy! Jeśli chcecie pograć w Sky Force na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (28)