Sleep Better with Runtastic Sleep Better with Runtastic

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Monitorowanie snu
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sleep Better with Runtastic to aplikacja do monitorowania snu, która pomoże pozbyć się niezdrowych przyzwyczajeń, poprawić jakość snu i przyjemnie obudzić użytkownika w dogodnym momencie.

Sleep Better przede wszystkim służy do zbierania danych. Dzięki niej można nie tylko monitorować fazy snu na podstawie ruchów w nocy (wymaga to umieszczenia telefonu w pobliżu poduszki), ale także zapisać, czy danego dnia był trening, ile kawy zostało wypite, czy dzień był stresujący, ile alkoholu ktoś wypił i czy śpi w domu. Do tych danych można dołączyć nawet informacje o fazie Księżyca i notatki o snach.

Śledzenie snu, podobnie jak w innych tego typu aplikacjach, wymaga umieszczenia telefonu koło poduszki lub pod materacem. Podczas śledzenia aplikacja daje możliwość szybkiego włączenia latarki.

Budzik można włączyć w sposób klasyczny, o określonej godzinie, lub zastosować budzik „inteligentny”, który zagra melodię w najlepszym momencie – gdy sen jest płytki. Może to zrobić w określonym, maksymalnie 45-minutowym, przedziale. Po przebudzeniu można zapisać notatki o snach w dzienniku.

Sleep Better jest darmowy, ale wyświetla reklamy i blokuje niektóre funkcje. Aby uzyskać do nich dostęp, należy je kupić z poziomu aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!