r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sleep Better with Runtastic

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Monitorowanie snu

Sleep Better with Runtastic to aplikacja do monitorowania snu, która pomoże pozbyć się niezdrowych przyzwyczajeń, poprawić jakość snu i przyjemnie obudzić użytkownika w dogodnym momencie.

Sleep Better przede wszystkim służy do zbierania danych. Dzięki niej można nie tylko monitorować fazy snu na podstawie ruchów w nocy (wymaga to umieszczenia telefonu w pobliżu poduszki), ale także zapisać, czy danego dnia był trening, ile kawy zostało wypite, czy dzień był stresujący, ile alkoholu ktoś wypił i czy śpi w domu. Do tych danych można dołączyć nawet informacje o fazie Księżyca i notatki o snach.

r   e   k   l   a   m   a

Śledzenie snu, podobnie jak w innych tego typu aplikacjach, wymaga umieszczenia telefonu koło poduszki lub pod materacem. Podczas śledzenia aplikacja daje możliwość szybkiego włączenia latarki.

Budzik można włączyć w sposób klasyczny, o określonej godzinie, lub zastosować budzik „inteligentny”, który zagra melodię w najlepszym momencie – gdy sen jest płytki. Może to zrobić w określonym, maksymalnie 45-minutowym, przedziale. Po przebudzeniu można zapisać notatki o snach w dzienniku.

Sleep Better jest darmowy, ale wyświetla reklamy i blokuje niektóre funkcje. Aby uzyskać do nich dostęp, należy je kupić z poziomu aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Budziki, które postawią Cię na nogi – aplikacje na trudne poranki

85
OPROGRAMOWANIE 30.11.2015 | Anna Rymsza

Zima to podła pora roku, w czasie której wiele osób ma problem, by rano zwlec się z łóżka. Oto kilka aplikacji, które pomogą w tych trudnych, porannych chwilach. I Cant Wake Up! Alarm Clock I Cant Wake Up! to prawdopodobnie najbardziej rozbudowany i złośliwy budzik, jaki znajdziemy w sklepie Play. By go wyłączyć, należy rozwiązać zadanie, wymagające myślenia, liczenia lub zeskanowania kodu kreskowego kosmetyku z łazienki. Aplikacja ma ogromną ilość ustawień, w których możemy zdefiniować melodię budzika, zachowanie wibracji, mruganie ekranem, pozycję przycisku dosypiania i wiele innych.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.