r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sleep Cycle 1.5.1508

Strona główna Android Akcesoria Budziki

Sleep Cycle to świetny budzik, który analizuje fazy snu i wybiera najlepszy moment, by łagodnie włączyć budzik.

Sleep Cycle monitoruje ruchy śpiącego z pomocą akcelerometru w smartfonie, co wymaga oczywiście, by położyć urządzenie blisko poduszki lub pod materacem. Budzik zostanie włączony w optymalnym momencie, gdy sen jest płytki, a budzona osoba zaczyna się „wiercić”. Dzięki temu pobudka jest przyjemniejsza. Do wyboru mamy 15 przyjemnych melodii oraz możliwość ustawienia własnego budzika. Drzemkę można aktywować przez potrząsanie telefonem.

Zapis przebiegu snu można przejrzeć na estetycznych wykresach i przeanalizować związek między jakością snu, a sposobem spędzania dni.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Budziki, które postawią Cię na nogi – aplikacje na trudne poranki

85
30.11.2015  •  Anna Rymsza

Zima to podła pora roku, w czasie której wiele osób ma problem, by rano zwlec się z łóżka. Oto kilka aplikacji, które pomogą w tych trudnych, porannych chwilach. I Cant Wake Up! Alarm Clock I Cant Wake Up! to prawdopodobnie najbardziej rozbudowany i złośliwy budzik, jaki znajdziemy w sklepie Play. By go wyłączyć, należy rozwiązać zadanie, wymagające myślenia, liczenia lub zeskanowania kodu kreskowego kosmetyku z łazienki. Aplikacja ma ogromną ilość ustawień, w których możemy zdefiniować melodię budzika, zachowanie wibracji, mruganie ekranem, pozycję przycisku dosypiania i wiele innych.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.