Sleepwalker's Journey Sleepwalker's Journey 1.2

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sleepwalker's Journey należy do popularnego na urządzeniach mobilnych gatunku gier zręcznościowo-logicznych. Za jej stworzenie odpowiada rodzime studio 11 bit studios, znane z takich hitów jak seria Anomaly czy też This War of Mine.

Rola gracza jest bardzo prosta. Musimy pomóc bohaterowi dotrzeć punktu A do punktu B. W tym przypadku będzie to łóżko. Biorąc pod uwagę, że nasz bohater lunatykuje musimy uchronić go przed wszystkim niebezpieczeństwami. W tym momencie do głosu dochodzą elementy logiczne i zręcznościowe.

Na trasie znajdziemy wiele obiektów, które możemy przesuwać, przenosić, bądź też w innych sposób wchodzących w interakcje z naszym bohaterem. Od właściwego ich zastosowania zależy nie tylko wykonanie misji, ale również ukończenie poziomu z maksymalną oceną. Choć początkowe zadania mogą się wydać nudne, z czasem poziom trudności odczuwalnie rośnie.

Kolejną mocną stroną Sleepwalker's Journey jest jej oprawa. Zarówno śliczna grafika jak i klimatyczna, senna muzyka sprawiają bardzo dobre wrażenie i dodatkowo przykuwają do gry. Dla fanów takich gatunków pozycja obowiązkowa. Szkoda tylko, że od dawna autorzy nie urozmaicili jej o nowe poziomy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!