r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Slic3r 1.2.9

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Slic3r to jeden z lepszych programów do konwersji modelu 3D na plik do wydrukowania na drukarce 3D. Program może przygotować kod dla drukarek RepRap (Prusa Mendel, MendelMax, Huxley, Tantillus i inne), Ultimaker, Makerbot, Lulzbot AO-100, TAZ, MakerGear M2, Rostock, Mach3, Bukobot i wielu innych. Programu można używać z graficznym interfejsem użytkownika lub z linii poleceń.

Program pozwala wybrać takie parametry, jak średnica otworu wylotowego ekstrudera, średnica filamentu, rozmiar i temperatura platformy, zakres temperatur pracy ekstrudera dla danego filamentu. Po załadowaniu modelu można go przeskalować, ustawić kilka modeli na platformie, podzielić je oraz naprawić wiele problemów, jakie mogą wystąpić w siatce. Wiele z nich zostanie poprawionych automatycznie.

r   e   k   l   a   m   a

W ustawieniach można zmienić sposób wypełniania brył, parametry podpórek i podstawki, szybkość drukowania i parametry dla drukarek o kilku ekstruderach.

Model zostanie podzielony na warstwy do wydrukowania. Każdą z nich można obejrzeć osobno w specjalnym widoku.

Model można wyeksportować w formacie STL lub jako G-code (kod dla maszyny). Można też zapisywać warstwy jako kształty wektorowe w formacie SVG.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.