reklama

SlideShow YouTube 9.7.05

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SlideShow YouTube to zaawansowany edytor filmów, pokazów slajdów i multimedialnych prezentacio, które zostaną umieszczone na YouTubie. Program nie daje możliwości zapisania filmów i YouTube to jedyna możliwość eksportu.

SlideShow YouTube przypomina Stages i tak samo dobrze sprawdza się przy montażu filmów i przygotowywaniu prezentacji z animacjami. Ogromną zaletą programu jest bogata kolekcja efektów, z których można łatwo skorzystać przy tworzeniu filmów.

Do tworzenia prezentacji można wykorzystać pliki graficzne, dźwiękowe i filmy. Program pozwala na precyzyjną synchronizację różnego typu materiałów na nieskończonej liczbie ścieżek. Przy tworzeniu mamy do dyspozycji wysokiej jakości dynamiczne napisy, które można dopasować do treści. Biblioteka efektów wizualnych zawiera ponad 100 szablonów. Większość z nich można ze sobą łączyć i modyfikować. Przy nakładaniu efektów można korzystać z maskowania, by działały tylko na wybranych częściach obrazu. Projektowanie ruchów kamery pozwala przyciągać uwagę widzów do istotnych fragmentów prezentacji.

Podczas umieszczania obiektów w kadrze można korzystać z systemu siatek, do których elementy prezentacji będą przyciągane i wyrównywane. Płynne powiększanie kadru pozwala przyjrzeć się detalom, a ścieżki przemieszczania się obiektów lub kamery można tworzyć po prostu przeciągając myszką. Można także kontrolować animacje na poziomie każdej klatki, nie tylko na klatkach kluczowych.

Projekty można zapisywać we własnym formacie programu, a gotowe można eksportować bezpośrednio na YouTube'a.

W ofercie producenta znajdują się także bardziej rozbudowane wersje tego programu, pozwalające eksportować pliki także poza popularny serwis wideo.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 20.07.2018 14:58

@Dobreprdolenie (niezalogowany) Program jest świetny i nie ma błędów! W ogóle się nie tnie! Obraz jest bardzo dobry!
Program jest bardzo fajny i nie ma błędów. To potężny program. Mam wersję 9 czyli darmową. Jest rozbudowany.
Jest w wersji Polskiej i nie ma wirusów. Ciesz się, że nie ma wirusów i jest w Polskiej wersji a nie pisać takie rzeczy.
Ten program nie ma wirusów, bo ściągaliśmy z oficjalnej strony. I oni mają rosyjskie serwery.
Więc jeśli by był wirus, to by skasowali oficjalną stronę. Na razie nie będę oceniać
tego programu ponieważ go testuje ale na razie jest dobrze i powinno być.
Więc na razie nie piszę oceny programu.

  #4 29.07.2017 22:22

MACIE ROZUM I GODNOŚĆ CŻŁOWIEKA? PROGRAM TNIE OBRAZ LATA JAK CHCE, JESZCZE DO TEGO DZIWNA AKTYWACJA, SAM PROGRAM DNO PEŁNO BŁĘDÓW, JESZCZE ZAPYTANIA CZY ZOBACZYŁEM JAKIES BŁĘDY I JESLI TAK TO JAKIE. P O T Ę Ż N E D N O

  #3 10.06.2016 17:45

@MarekVite (niezalogowany): Dzięki za ostrzeżenie.

  #2 06.06.2016 04:35

Uruchomiłem program w wer. FREE. Musisz mieć włączony internet. Zaloguj się na powitalnej kartce. Wstaw np. kowalski@gmail.com , wpisz hasło do poczty. Teraz wejdź do poczty. Tam masz aktywację programu. Zobaczysz kartkę powitalną programu. Wybierz j.polski. Teraz możesz zobaczyć prezentację w j.angielskim. Jeśli masz kilku rdzeniowy PC, bez problemu możesz zapisać graberem to co na monitorze. Program niczym nie wyróżnia się od normalnych edytorów. Program nie jest stabilny. Nie Polecam !!!

  #1 06.06.2016 03:50

Stanowczo odradzam ! Program wymaga zalogowania się na YouTube. Odmówiłem nie chcę szpiega moich prywatnych materiałów. Program wyłączył się i namieszał w sterownikach sieci !!!. To mi wszystko wyjaśniło !!! Dyletanci !!! . Oczywiście można założyć nowe konto na YouTube, ale sterowniki internetu ??? . Uruchomiłem na Win 8.1 Legalny / PC 4- y rdzenie / dopalacze video i audio ...

reklama