SlideShow YouTube 9.7.05

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SlideShow YouTube to zaawansowany edytor filmów, pokazów slajdów i multimedialnych prezentacio, które zostaną umieszczone na YouTubie. Program nie daje możliwości zapisania filmów i YouTube to jedyna możliwość eksportu.

SlideShow YouTube przypomina Stages i tak samo dobrze sprawdza się przy montażu filmów i przygotowywaniu prezentacji z animacjami. Ogromną zaletą programu jest bogata kolekcja efektów, z których można łatwo skorzystać przy tworzeniu filmów.

Do tworzenia prezentacji można wykorzystać pliki graficzne, dźwiękowe i filmy. Program pozwala na precyzyjną synchronizację różnego typu materiałów na nieskończonej liczbie ścieżek. Przy tworzeniu mamy do dyspozycji wysokiej jakości dynamiczne napisy, które można dopasować do treści. Biblioteka efektów wizualnych zawiera ponad 100 szablonów. Większość z nich można ze sobą łączyć i modyfikować. Przy nakładaniu efektów można korzystać z maskowania, by działały tylko na wybranych częściach obrazu. Projektowanie ruchów kamery pozwala przyciągać uwagę widzów do istotnych fragmentów prezentacji.

Podczas umieszczania obiektów w kadrze można korzystać z systemu siatek, do których elementy prezentacji będą przyciągane i wyrównywane. Płynne powiększanie kadru pozwala przyjrzeć się detalom, a ścieżki przemieszczania się obiektów lub kamery można tworzyć po prostu przeciągając myszką. Można także kontrolować animacje na poziomie każdej klatki, nie tylko na klatkach kluczowych.

Projekty można zapisywać we własnym formacie programu, a gotowe można eksportować bezpośrednio na YouTube'a.

W ofercie producenta znajdują się także bardziej rozbudowane wersje tego programu, pozwalające eksportować pliki także poza popularny serwis wideo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!