r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Słownik angielsko - polski

Strona główna Android Edukacja i nauka Słowniki i translatory

Słownik angielsko-polski to, jak sama nazwa wskazuje, aplikacja, która może ułatwić nam kontakt lub tłumaczenie w wypadku styczności z językiem angielskim. Dzięki niewielkiemu, podręcznemu słownikowi działającemu niezależnie od połączenia z internetem, możliwe jest szybkie tłumaczenie prostych zwrotów.

Słownik stworzony przez firmę DIC-o jest darmowy, dwustronny (możliwe szukanie z języka polskiego do angielskiego i odwrotnie), ale co najważniejsze, aplikacja działa zupełnie offline i nie wymaga połączenia internetowego. Nie jest również konieczne pobieranie żadnych pakietów językowych jak ma to miejsce w wypadku w pewien sposób konkurencyjnego Google Translate.

r   e   k   l   a   m   a

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta, sam słownik posiada natomiast dosyć spore zasoby językowe. W jej bazie znajduje się ponad 26000 przekładów. Opcje zaawansowane pozwalają na pewną personalizację aplikacji: zmianę tła, rozmiaru czcionki, oraz włączenie podpowiedzi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 10.10.2014 09:51

dzisiaj mam 70 lat tlumaczenie bardzo dobre tak trzymac

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.