r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Smart Control Free (OBD / ELM) 2.1.6

Strona główna Android Podróże i transport Diagnostyka samochodowa (OBD)

Smart Control Free to darmowa wersja aplikacji do monitorowania pracy samochodu przez złącze diagnostyczne OBD II i adapter Bluetooth lub Wifi. Co ciekawe, licencję na pełną wersję aplikacji można uzyskać za darmo – wystarczy zwrócić się do dewelopera.

Smart Control Free to aplikacja zaprojektowana do zbierania danych diagnostycznych z komputera pokładowego samochodu, przy czym największy nacisk położony został na monitorowanie kosztów eksploatacyjnych i paliwa. Poza wskaźnikami obrotów, ciśnienia, temperatury, obciążenia silnika i tym podobnych parametrów, aplikacja może pokazywać mapę podróży, spalanie przy określonych typach jazdy i powiadomienia o zanotowanych wartościach szczytowych. Na koniec podróży powiadomi o tym, czy dało się przejechać tę trasę bardziej ekonomicznie.

r   e   k   l   a   m   a

Poza zapisywaniem danych z czujników, co darmowa aplikacja pozwala robić dla trzech ostatnich tras, można tu prowadzić prosty dziennik kosztów i notować informacje o wydatkach i tankowaniach. W miarę uzupełniania danych aplikacja oceni styl jazdy i poinformuje o oszczędnościach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.