Smart Control Free (OBD / ELM) Smart Control Free (OBD / ELM) 3.0.28

Strona główna Android Podróże i transport Diagnostyka samochodowa (OBD)
Pobierz program
lub zeskanuj:

Smart Control Free to darmowa wersja aplikacji do monitorowania pracy samochodu przez złącze diagnostyczne OBD II i adapter Bluetooth lub Wifi. Co ciekawe, licencję na pełną wersję aplikacji można uzyskać za darmo – wystarczy zwrócić się do dewelopera.

Smart Control Free to aplikacja zaprojektowana do zbierania danych diagnostycznych z komputera pokładowego samochodu, przy czym największy nacisk położony został na monitorowanie kosztów eksploatacyjnych i paliwa. Poza wskaźnikami obrotów, ciśnienia, temperatury, obciążenia silnika i tym podobnych parametrów, aplikacja może pokazywać mapę podróży, spalanie przy określonych typach jazdy i powiadomienia o zanotowanych wartościach szczytowych. Na koniec podróży powiadomi o tym, czy dało się przejechać tę trasę bardziej ekonomicznie.

Poza zapisywaniem danych z czujników, co darmowa aplikacja pozwala robić dla trzech ostatnich tras, można tu prowadzić prosty dziennik kosztów i notować informacje o wydatkach i tankowaniach. W miarę uzupełniania danych aplikacja oceni styl jazdy i poinformuje o oszczędnościach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!