T-Mobile zaprasza do testów nowej aplikacji z możliwością dodania karty płatniczej

T-Mobile zaprasza do testów nowej aplikacji z możliwością dodania karty płatniczej

T-Mobile zaprasza do testów nowej aplikacji z możliwością dodania karty płatniczej
24.07.2018 15:03

W T-Mobile nadszedł czas na nową aplikację Mój T-Mobile. Od dziś klienci różowego operatora mogą brać udział w testach. W pierwszej kolejności operator zaprasza do sprawdzenia możliwości aplikacji użytkowników Androida, którzy mają abonament.

Do testów można zapisać się za pośrednictwem Google Play, przechodząc na stronę dla testerów. Aplikację mogą pobrać wszyscy, ale korzystający z T-Mobile na kartę, Heyah i MIX przy logowaniu zostaną poproszeni o instalację aktualnej, stabilnej wersji aplikacji. Nowa wersja będzie dla nich dostępna później.

350249616161400769

Nowa odsłona aplikacji Mój T-Mobile została zaprojektowana od podstaw, zarówno od strony szaty graficznej i użyteczności, jak i tego, co znajdziemy „pod maską”. Aplikacja wprowadza między innymi możliwość zarządzania z jednego miejsca kilkoma powiązanymi kontami i oczywiście przypisania powiązanym z aplikacją numerom własnych nazw, co ułatwia ich rozpoznawanie. Ponadto niebawem pomoże zarządzać e-fakturami, zgodami klienckimi, blokadami i wieloma innymi parametrami konta. Klientów zagranicznych ucieszy planowana angielskojęzyczna wersja Mój T-Mobile.

Ciekawostką jest możliwość dodania do aplikacji karty płatniczej. Jeśli to zrobimy, aplikacja sama będzie obciążać ją kolejnymi rachunkami i będziemy mieli możliwość łatwego doładowania kont prepaid.

Pierwsze opinie testerów są mieszane. W aplikacji zmienił się na przykład sposób podawania ilości zużytych danych z pakietu i nie każdemu odpowiada zaokrąglenie zamiast dokładności do 1 MB.

Stabilne wydanie nowej wersji Mój T-Mobile zaplanowano na koniec sierpnia.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)