SmoothDraw 4.0.5

Strona główna Windows Grafika Programy do malowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SmoothDraw to bezpłatny i łatwy w obsłudze oprogramowanie do tworzenia i modyfikowania różnych plików graficznych. Aplikacja nadaje się doskonale do symulowania naturalnych technik malarskich i rysunkowych, a także tworzenia nowych obiektów i retuszowania istniejących elementów graficznych.

Program SmoothDraw współpracuje z tabletami graficznymi i pozwala na prostą oraz szybką edycję różnych plików graficznych. Znajdziemy w nim zestaw najważniejszych narzędzi do rysowania, w tym m.in.: pióro, ołówek, gumka, aerograf, a także niezbędne elementy do retuszu i malowania animowanych obiektów graficznych.

Użytkownik korzystający z tej aplikacji może pracować na warstwach, wycinać odpowiedni fragment rysunku i przenosić go do innego miejsca oraz dodawać rozmaite efekty specjalne, które w znacznym stopniu poprawią wygląd modyfikowanego obrazka. Umożliwiają one wyostrzanie i rozmywanie obrazu, zmianę kontrastu, nasycenia i jasności. Podczas edycji grafiki można też wielokrotnie cofać wcześniej wprowadzone zmiany i stosować efekty wyłącznie na zaznaczonym obszarze.

W programie nie mogło również zabraknąć funkcji do kadrowania zdjęć, dodawania tekstów, stosowania innowacyjnych filtrów i standardowego próbnika do zmiany koloru pędzla lub innych podręcznych narzędzi do rysowania. SmoothDraw obsługuje wszystkie najważniejsze formaty graficzne, w tym JPG, BMP, PNG, TGA, GIF, PSD, PCX, czy nawet DDS.

Uwaga!

Do prawidłowego działania programu SmoothDraw wymagane jest posiadanie biblioteki Microsoft .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!