r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Soft4Boost Photo Studio 6.2.0.569

Strona główna Windows Grafika Katalogowanie i obróbka zdjęć
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Soft4Boost Photo Studio to ciekawa aplikacja graficzna, umożliwiająca przeglądanie, obróbkę oraz przygotowanie cyfrowych zdjęć do wydruku. Oferuje ono pełen zestaw przydatnych funkcji do retuszu, obsługując przy tym grafikę w formacie JPEG, BMP, TIFF, PNG, GIF itp. oraz pliki RAW tworzone przez bardziej rozbudowane aparaty cyfrowe.

Galeria programu

Program dysponuje pakietem opcji i narzędzi niezbędnych podczas amatorskiej i profesjonalnej obróbki fotografii. Pomimo, iż nie jest on dostępny w polskiej wersji językowej to z powodzeniem wykorzystywany może być przez początkujących użytkowników. Wszystkie dostępne w jego obrębie funkcje dostępne są z poziomu odpowiadających im zakładek. Znajdziemy wśród nich narzędzia do usuwania efektu czerwonych oczu, malowania czy kadrowania, a także korygowania balansu bieli, jasności i kontrastu, modyfikowania balansu kolorów, detali itp. oraz nakładania znaków wodnych.

Soft4Boost Photo Studio oferuje podgląd w czasie rzeczywistym wszystkich wprowadzonych zmian, umożliwiając również porównywanie zdjęcia w pierwotnej formie z jego odpowiednikiem poddanym obróbce i retuszowi. Nie zabrakło również funkcji do zmiany orientacji fotografii oraz jej wydruku. W przypadku tego ostatniego narzędzie pozwala użytkownikowi ustalać rozmiar wydruku i jego pozycje na arkuszu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.