r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SoftSkin Photo Makeup 3.0

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

SoftSkin Photo Makeup to niewielkie i proste w obsłudze narzędzie graficzne stworzone z myślą o edycji i obróbce zdjęć portretowych. Oferuje ono zestawem funkcji ułatwiających retusz twarzy oraz usuwanie jej podstawowych niedoskonałości.

Galeria programu

Aplikacja dedykowana jest początkującym fotografom i stanowi doskonałą alternatywę dla rozbudowanego oprogramowania graficznego, którego cena w większości przypadków jest poza zasięgiem przeciętnego użytkownika. Program oferuje jedynie zestaw niezbędnych narzędzi i funkcji przydatnych podczas obróbki zdjęć portretowych, ale nie tylko. Z ich pomocą sprawnie usuniemy efekt czerwonych oczu, zniwelujemy niedoskonałości skóry, skorygujemy jej koloryt, pozbędziemy się niechcianych cieni oraz zmarszczek, a także nałożymy na sfotografowaną twarz projekt makijażu.

SoftSkin Photo Makeup doskonale nadaje się jako narzędzie pracy dla niedoświadczonych użytkowników. Wszystkie dostępne w programie opcji znaleźć można w głównym oknie programu. Nie zabrakło również rozbudowanego mechanizmu cofania i przywracania zmian, pozwalającego wygodnie porównywać efekty retuszu na różnych jego etapach.

Aplikacja obsługuje zdjęcia w formatach JPG, BMP, GIF, PNG, ICO, TIF, TGA, PSD, PCX oraz WMF.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
memnon   8 #3 10.04.2014 13:16

Dzisiaj znowu za darmo : http://giveaway.glarysoft.com/ .

memnon   8 #1 26.08.2013 18:36
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.