SoftSkin Photo Makeup SoftSkin Photo Makeup 4.1

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SoftSkin Photo Makeup to niewielkie i proste w obsłudze narzędzie graficzne stworzone z myślą o edycji i obróbce zdjęć portretowych. Oferuje ono zestawem funkcji ułatwiających retusz twarzy oraz usuwanie jej podstawowych niedoskonałości.

Aplikacja dedykowana jest początkującym fotografom i stanowi doskonałą alternatywę dla rozbudowanego oprogramowania graficznego, którego cena w większości przypadków jest poza zasięgiem przeciętnego użytkownika. Program oferuje jedynie zestaw niezbędnych narzędzi i funkcji przydatnych podczas obróbki zdjęć portretowych, ale nie tylko. Z ich pomocą sprawnie usuniemy efekt czerwonych oczu, zniwelujemy niedoskonałości skóry, skorygujemy jej koloryt, pozbędziemy się niechcianych cieni oraz zmarszczek, a także nałożymy na sfotografowaną twarz projekt makijażu.

SoftSkin Photo Makeup doskonale nadaje się jako narzędzie pracy dla niedoświadczonych użytkowników. Wszystkie dostępne w programie opcji znaleźć można w głównym oknie programu. Nie zabrakło również rozbudowanego mechanizmu cofania i przywracania zmian, pozwalającego wygodnie porównywać efekty retuszu na różnych jego etapach.

Aplikacja obsługuje zdjęcia w formatach JPG, BMP, GIF, PNG, ICO, TIF, TGA, PSD, PCX oraz WMF.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!