r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SoftSkin Photo Makeup 3.1

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SoftSkin Photo Makeup to niewielkie i proste w obsłudze narzędzie graficzne stworzone z myślą o edycji i obróbce zdjęć portretowych. Oferuje ono zestawem funkcji ułatwiających retusz twarzy oraz usuwanie jej podstawowych niedoskonałości.

Aplikacja dedykowana jest początkującym fotografom i stanowi doskonałą alternatywę dla rozbudowanego oprogramowania graficznego, którego cena w większości przypadków jest poza zasięgiem przeciętnego użytkownika. Program oferuje jedynie zestaw niezbędnych narzędzi i funkcji przydatnych podczas obróbki zdjęć portretowych, ale nie tylko. Z ich pomocą sprawnie usuniemy efekt czerwonych oczu, zniwelujemy niedoskonałości skóry, skorygujemy jej koloryt, pozbędziemy się niechcianych cieni oraz zmarszczek, a także nałożymy na sfotografowaną twarz projekt makijażu.

r   e   k   l   a   m   a

SoftSkin Photo Makeup doskonale nadaje się jako narzędzie pracy dla niedoświadczonych użytkowników. Wszystkie dostępne w programie opcji znaleźć można w głównym oknie programu. Nie zabrakło również rozbudowanego mechanizmu cofania i przywracania zmian, pozwalającego wygodnie porównywać efekty retuszu na różnych jego etapach.

Aplikacja obsługuje zdjęcia w formatach JPG, BMP, GIF, PNG, ICO, TIF, TGA, PSD, PCX oraz WMF.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
memnon   8 #3 10.04.2014 13:16

Dzisiaj znowu za darmo : http://giveaway.glarysoft.com/ .

memnon   8 #1 26.08.2013 18:36
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.