Mega tanio! Super promocja! Darmowe gratisy... inaczej mówiąc Czarny piątek w Origin

Z okazji szalonych wyprzedaży po Dniu Dziękczynienia w USA, znanych pod nazwą Czarnego Piątku i w naszej rodzimej wersji sklepu Origin trwają właśnie promocje sięgające 60%.

Jak widać, na szczęście, promocje potrwają cały weekend, aż do poniedziałku więc jest nieco więcej czasu do namysłu. Z niektórymi decyzjami nie ma jednak po co zwlekać bo okazje trwają nieco krócej na przykład ta dla fanów FPS...

Battlefield 4...0% taniej

Nie lada gratka dla fanów serii Battlefield a szczególnie tych, którzy się wstrzymali z zakupem najnowszej odsłony oznaczonej numerem 4 ze względu na cenę.

Jeszcze świeżutką grę można już dostać za 77,40 PLN !

Niestety promocja nie obejmuje usługi Battlefield Premium ale co się odwlecze to nie uciecze - będą wyprzedaże noworoczne...

Dla chcących spróbować dojrzałego produktu i zacząć przygodę z serią polecam Battlefield 3 za 21,96 PLN lub od razu w wersji Premium, czyli z wszystkimi dodatkami za 47,60 PLNł.

Szaleństwo :D

Przy okazji można za dosłownie śmieszne pieniądze kupić Bad Company 2.

Zadowolenie lub zwrot pieniędzy

Wracając do BF4 to jest wielu graczy skarżących się na wciąż obecne błędy i niedociągnięcia.
Są po prostu niezadowoleni z gry. Dla nich i przyszłych klientów ciekawą opcją jest gwarancja satysfakcji a w przypadku jej braku możliwość zwrotu zakupionego produktu.
Nie dotyczy to wszystkich a jedynie pełnych wersji gier od EA w wersjach cyfrowych. Myślę, że to i tak dosyć rewolucyjne rozwiązanie.

Możesz zwrócić dowolną zakupioną w Origin cyfrową wersję gry (dotyczy to tylko pełnych gier) w terminie 24 godzin od jej pierwszego uruchomienia, siedmiu dni od dokonania zakupu lub siedmiu dni od premiery gry (w przypadku zakupu w przedsprzedaży), zależnie od tego który z tych terminów upłynie wcześniej. To uprawnienie nie zastępuje praw do zwrotu produktu przysługujących Ci na mocy prawa, lecz stanowi ich uzupełnienie.

Oczywiście nie tylko samym wirtualnym polem bitwy żyje człowiek i w wyprzedaży każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
Na mnie ze względu, że jestem fanem BF obniżki tych gier robią największe wrażenie.

Sezon wyprzedażowy trwa w najlepsze, jeśli nie Origin to warto zajrzeć na Steam.

Gdyby tylko jeszcze można było kupić czas na te wszystkie gry...