Sonic Forces Sonic Forces 3.6.0

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sonic Forces to nowa odsłona cyklu platformówek z przesympatycznym jeżem Sonikiem w roli głównej. Gra pojawiła się na urządzeniach mobilnych, więc można ją pobrać za darmo, ale należy liczyć się z obecnością mikropłatności.

Mamy tutaj do czynienia z auto-runnerem, czyli produkcją, w której nasz bohater porusza się automatycznie, a naszym zadaniem jest kolekcjonowanie licznych przedmiotów i omijanie rozmaitych przeszkód. Oczywiście najważniejsze jest to, by dotrzeć do mety przed innymi graczami, bowiem Sonic Force kładzie nacisk na rozgrywkę w trybie wieloosobowym z udziałem przeciwników z całego świata.

Sonic w opisywanej grze może oczywiście nie tylko szybko biegać, ale także wykonywać uniki, atakować rywali oraz zastawiać pułapki. Sterowanie jest bardzo proste i opiera się na wykorzystaniu ekranu dotykowego, więc z opanowaniem zasad poradzą sobie zarówno mniej, jak i bardziej doświadczeni fani wspomnianego jeża.

Sonic Forces oferuje wiele grywanych postaci, takich jak: Sonic, Amy, Tails, Knuckles, Shadow, Rouge i wiele innych. Wraz z postępami w rozgrywce możemy odblokować nowych i rzadkich bohaterów (np. Omega i Vector).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!