Sonic Forces

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Sonic Forces to gra platformowa stworzona przez SonicTeam i wydana przez firmę Sega. Fani niebieskiego jeża mogą po raz kolejny pomóc mu w zbudowaniu armii i pokonaniu swojego głównego rywala, dr Eggmana.

Kolejna część przygód Sonica

Klasyczne zdobywanie pierścieni i omijanie przeszkód czy pułapek towarzyszy graczowi przez całą rozgrywkę. Olbrzymi pęd, katapultowanie, wybuchy, dodatkowe spotkane na drodze boostery powodują, że eksploracja wielkiej mapy i przechodzenie na kolejne poziomy są bardzo dynamiczne.

Gracz będzie mógł sterować Soniciem nie tylko tak, jak w starszych odsłonach serii z widokiem “od boku”, ale również zza pleców niebieskiego jeża. Protagonista ma dodatkowo kilka wcieleń, przydatnych w różnego rodzaju wyzwaniach. Ciekawym elementem Sonic Forces jest możliwość stworzenia przez gracza bohatera, który pomoże Sonicowi w odzyskaniu zawładniętego przez chaos świata.

Okno tworzenia postaci zawiera bardzo dużo elementów: można zmienić płeć awatara, jego kolor, dodać różne elementy stroju, gadżety oraz wybrać czy jest królikiem, jeżem, wilkiem itp. Niestandardowym bohaterem na pewnych etapach będzie można grać zarówno solo, jak i jednocześnie z Soniciem, co bez wątpienia urozmaica rozgrywkę.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7 SP 1
  • Procesor: Intel Core i5 (2.7 GHz) lub AMD A10 (3.0 GHz)
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta graficzna: Nvidia GTX 750 Ti lub AMD R7 265
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 18 GB

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!