Jeż Sonic w szaliku, czyli SEGA po raz kolejny przeprojektowuje swą maskotkę

Jeż Sonic w szaliku, czyli SEGA po raz kolejny przeprojektowuje swą maskotkę

Jeż Sonic w szaliku, czyli SEGA po raz kolejny przeprojektowuje swą maskotkę
07.02.2014 09:21, aktualizacja: 07.02.2014 11:21

Jeż Sonic pojawił się na rynku w 1991 roku, od razu stając się maskotką firmy SEGA, a chociaż ta w końcu zrezygnowała z robienia własnych konsol, sympatyczny niebieski bohater stale pojawia się w coraz to nowszych grach — już na inne platformy. Raz na jakiś czas firma odświeżała wygląd postaci i w związku ze zbliżającą się premierą serialu animowanego Sonic Boom czyni to po raz kolejny, przy okazji zapowiadając grę na Wii U oraz 3DS-a plus zestaw zabawek, które niebawem wejdą do sklepów w USA.

Przede wszystkim da się zauważyć, że Sonic i przyjaciele prezentują się teraz jeszcze bardziej jak z plasteliny. SEGA twierdzi, iż nowy wygląd ma dobrze odwzorowywać cechy poszczególnych z nich, ale w jaki sposób szalik czy też chusta na szyi jeża miałaby się kojarzyć z szybkością to dla mnie niepojęte. Bandaże na nogach jego oraz latającego Tailsa sprawiają raczej wrażenie, jakby obaj mieszkali w kartonie gdzieś pod mostem... Knuckles to teraz zaś przesadny osiłek, a Amy Rose różowy zabójca stworków z młotem.

Obraz

Gra Sonic Boom opierać się ma już nie głównie na beztroskim biegnięciu przed siebie, lecz współpracy bohaterów. Będzie dużo walki, błądzenia po kolorowych krainach i używania Enerbeam, energetycznego lassa. Wersja tytułu na Wii U powstaje w studiu Big Red Button Entertainment, wydanie na 3DS-a to zaś dzieło Sanzaru Games. Obie ekipy ponoć wspiera Sonic Team. Konkretnej daty premiery produktu jak na razie nie podano.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)