r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sothink Logo Maker Pro 4.4 Build 4625

Strona główna Windows Grafika Tworzenie grafiki prezentacyjnej
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sothink Logo Maker Pro to bardzo proste w użyciu narzędzie graficzne, pozwalające szybko stworzyć efektowne logo np. na stronę internetową lub forum dyskusyjne. Nie wymaga ono od użytkownika dużego wysiłku czy też posiadania specjalistycznej wiedzy i umiejętności projektowania grafiki.

Galeria programu

Narzędzie stworzone zostało z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby łatwo i wygodnie tworzyć efektowne logotypy. Oferuje ono zestaw kilkudziesięciu gotowych szablonów graficznych, posegregowanych w kategorie tematyczne. Co więcej, każde z nich może zostać przez użytkownika dowolnie modyfikowane. Dodatkowo zasoby programu obejmują bogatą bazę obiektów graficznych, które wykorzystane mogą być podczas tworzenia loga od podstaw.

W skład Sothink Logo Maker Pro wchodzi również zestaw funkcji, pozwalających rysować podstawowe kształty oraz takich narzędzi jak ołówek, pędzel czy pióro. Do naszej dyspozycji oddano wiele interesujących i często wykorzystywanych w profesjonalnych projektach efektów graficznych oraz ciekawą opcje schematu kolorów, która na podstawie wybranej barwy dobiera do niej inne pasujące odcienie.

Program daje możliwość importu i wykorzystania w swoich projektach takich zasobów jak animacje SWF czy też pliki graficzne JPG, JPEG, GIF, PNG, BMP oraz SVG. Z kolei gotowe projekty zapiszemy do formatów PNG, BMP, JPEG, TIFF i SVG.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Dodatkowo na gotowy projekt zapisany na dysku nanoszony jest znak wodny.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 22.02.2015 01:18

Pan powyżej Geniusz ...

A program polecam :)

  #1 08.06.2014 15:09

bez sensu program. zrobiłem logo a po zapisaniu okazało się że na logu wszędzie są napisy "trial"

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.