r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sothink Logo Maker Pro 4.4 Build 4612

Strona główna Windows Grafika Tworzenie grafiki prezentacyjnej
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Sothink Logo Maker Pro to bardzo proste w użyciu narzędzie graficzne, pozwalające szybko stworzyć efektowne logo np. na stronę internetową lub forum dyskusyjne. Nie wymaga ono od użytkownika dużego wysiłku czy też posiadania specjalistycznej wiedzy i umiejętności projektowania grafiki.

Galeria programu

Narzędzie stworzone zostało z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby łatwo i wygodnie tworzyć efektowne logotypy. Oferuje ono zestaw kilkudziesięciu gotowych szablonów graficznych, posegregowanych w kategorie tematyczne. Co więcej, każde z nich może zostać przez użytkownika dowolnie modyfikowane. Dodatkowo zasoby programu obejmują bogatą bazę obiektów graficznych, które wykorzystane mogą być podczas tworzenia loga od podstaw.

W skład Sothink Logo Maker Pro wchodzi również zestaw funkcji, pozwalających rysować podstawowe kształty oraz takich narzędzi jak ołówek, pędzel czy pióro. Do naszej dyspozycji oddano wiele interesujących i często wykorzystywanych w profesjonalnych projektach efektów graficznych oraz ciekawą opcje schematu kolorów, która na podstawie wybranej barwy dobiera do niej inne pasujące odcienie.

Program daje możliwość importu i wykorzystania w swoich projektach takich zasobów jak animacje SWF czy też pliki graficzne JPG, JPEG, GIF, PNG, BMP oraz SVG. Z kolei gotowe projekty zapiszemy do formatów PNG, BMP, JPEG, TIFF i SVG.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Dodatkowo na gotowy projekt zapisany na dysku nanoszony jest znak wodny.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 22.02.2015 01:18

Pan powyżej Geniusz ...

A program polecam :)

  #1 08.06.2014 15:09

bez sensu program. zrobiłem logo a po zapisaniu okazało się że na logu wszędzie są napisy "trial"

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.