Sothink Logo Maker Pro Sothink Logo Maker Pro 4.4 Build 4625

Strona główna Windows Grafika Tworzenie grafiki prezentacyjnej
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sothink Logo Maker Pro to bardzo proste w użyciu narzędzie graficzne, pozwalające szybko stworzyć efektowne logo np. na stronę internetową lub forum dyskusyjne. Nie wymaga ono od użytkownika dużego wysiłku czy też posiadania specjalistycznej wiedzy i umiejętności projektowania grafiki.

Narzędzie stworzone zostało z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby łatwo i wygodnie tworzyć efektowne logotypy. Oferuje ono zestaw kilkudziesięciu gotowych szablonów graficznych, posegregowanych w kategorie tematyczne. Co więcej, każde z nich może zostać przez użytkownika dowolnie modyfikowane. Dodatkowo zasoby programu obejmują bogatą bazę obiektów graficznych, które wykorzystane mogą być podczas tworzenia loga od podstaw.

W skład Sothink Logo Maker Pro wchodzi również zestaw funkcji, pozwalających rysować podstawowe kształty oraz takich narzędzi jak ołówek, pędzel czy pióro. Do naszej dyspozycji oddano wiele interesujących i często wykorzystywanych w profesjonalnych projektach efektów graficznych oraz ciekawą opcje schematu kolorów, która na podstawie wybranej barwy dobiera do niej inne pasujące odcienie.

Program daje możliwość importu i wykorzystania w swoich projektach takich zasobów jak animacje SWF czy też pliki graficzne JPG, JPEG, GIF, PNG, BMP oraz SVG. Z kolei gotowe projekty zapiszemy do formatów PNG, BMP, JPEG, TIFF i SVG.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Dodatkowo na gotowy projekt zapisany na dysku nanoszony jest znak wodny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!