Sothink Photo Album Maker Sothink Photo Album Maker 2.1 Build 987

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sothink Photo Album Maker to bezpłatne i bardzo proste w użyciu narzędzie, z pomocą którego przygotujemy efektowną prezentację naszych zdjęć. Program ten umożliwia m.in. generowanie albumów na strony WWW, tworzenie interaktywnych pokazów slajdów czy wygaszaczy ekranu.

Praca z narzędziem jest prosta i intuicyjna, odbywa się z wykorzystaniem wbudowanego kreatora, który krok po kroku prowadzi użytkownika przez cały proces kreowania projektu. Wystarczy, że wczytamy do programu wybrane zdjęcia w formacie JPEG, JPG, BMP, PNG, skonfigurujemy poszczególne efekty przejść, wskażemy jeden z gotowych szablonów prezentacji i wygenerujemy gotową prezentację. Projekt wzbogacony może być też o dowolny podkład dźwiękowy w formacie MP3.

Sothink Photo Album Maker oferuje narzędzia do podstawowej obróbki grafiki, tj. zarządzania jasnością i kontrastem, usuwania efektu czerwonych oczu, przycinania obrazu czy też obracania go o zadany kąt. Gotowy projekt wyeksportowany może być do postaci animacji SWF (wraz z niezbędnym do publikacji online kodem HTML), pliku wykonywalnego EXE z pokazem slajdów oraz wygaszacza ekranu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!