reklama

Sothink Photo Album Maker 2.1 Build 987

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sothink Photo Album Maker to bezpłatne i bardzo proste w użyciu narzędzie, z pomocą którego przygotujemy efektowną prezentację naszych zdjęć. Program ten umożliwia m.in. generowanie albumów na strony WWW, tworzenie interaktywnych pokazów slajdów czy wygaszaczy ekranu.

Praca z narzędziem jest prosta i intuicyjna, odbywa się z wykorzystaniem wbudowanego kreatora, który krok po kroku prowadzi użytkownika przez cały proces kreowania projektu. Wystarczy, że wczytamy do programu wybrane zdjęcia w formacie JPEG, JPG, BMP, PNG, skonfigurujemy poszczególne efekty przejść, wskażemy jeden z gotowych szablonów prezentacji i wygenerujemy gotową prezentację. Projekt wzbogacony może być też o dowolny podkład dźwiękowy w formacie MP3.

Sothink Photo Album Maker oferuje narzędzia do podstawowej obróbki grafiki, tj. zarządzania jasnością i kontrastem, usuwania efektu czerwonych oczu, przycinania obrazu czy też obracania go o zadany kąt. Gotowy projekt wyeksportowany może być do postaci animacji SWF (wraz z niezbędnym do publikacji online kodem HTML), pliku wykonywalnego EXE z pokazem slajdów oraz wygaszacza ekranu.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić