Soundtrack Attack 1.0.2

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Soundtrack Attack to gra muzyczna, w której występują postacie z serialu animowanego „Steven Universe”.

Gracz może się wcielić w Kwarc, Perłę lub Rubin w wybranym kolorze, z dodatkowymi akcesoriami i wybraną bronią, strojem i fryzurą. Postać ląduje na Ziemi, przyłącza się do bohaterów serialu i poznaje lepiej naszą planetę.

Przechodzenie kolejnych poziomów gry wymaga wyczucia rytmu i refleksu. Klejnot biegnie przez plansze charakterystyczne dla gier „biegowych” i omija przeszkody po dotknięciu ekranu, ale o momencie, kiedy trzeba ruszyć palcem, decyduje muzyka w tle i spadające elementy. Interfejs ten przypomina nieco „Guitar Hero” – trzeba stuknąć w odpowiednie miejsce na ekranie w momencie, gdy zbliży się do niego krążek z gwiazdką lub kryształowa moneta. Gra została przystosowana do grania dwiema rękami – punkty, które należy dotykać, są umieszczone w naturalnej pozycji dla kciuków, gdy smartfon jest trzymany poziomo.

Trzeba też zbierać spadające tu monety, za które będzie można potem kupić ładniejszą broń albo dodatkowe akcesoria dla swojej postaci. Gra jest zupełnie pozbawiona przemocy i bazuje na zręczności i wyczuciu rytmu, więc można ją spokojnie polecać najmłodszym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!