r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Soundtrack Attack 1.0.2

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

Soundtrack Attack to gra muzyczna, w której występują postacie z serialu animowanego „Steven Universe”.

Gracz może się wcielić w Kwarc, Perłę lub Rubin w wybranym kolorze, z dodatkowymi akcesoriami i wybraną bronią, strojem i fryzurą. Postać ląduje na Ziemi, przyłącza się do bohaterów serialu i poznaje lepiej naszą planetę.

Przechodzenie kolejnych poziomów gry wymaga wyczucia rytmu i refleksu. Klejnot biegnie przez plansze charakterystyczne dla gier „biegowych” i omija przeszkody po dotknięciu ekranu, ale o momencie, kiedy trzeba ruszyć palcem, decyduje muzyka w tle i spadające elementy. Interfejs ten przypomina nieco „Guitar Hero” – trzeba stuknąć w odpowiednie miejsce na ekranie w momencie, gdy zbliży się do niego krążek z gwiazdką lub kryształowa moneta. Gra została przystosowana do grania dwiema rękami – punkty, które należy dotykać, są umieszczone w naturalnej pozycji dla kciuków, gdy smartfon jest trzymany poziomo.

Trzeba też zbierać spadające tu monety, za które będzie można potem kupić ładniejszą broń albo dodatkowe akcesoria dla swojej postaci. Gra jest zupełnie pozbawiona przemocy i bazuje na zręczności i wyczuciu rytmu, więc można ją spokojnie polecać najmłodszym.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Soundtrack Attack na weekend: poczuj rytm z serialu Steven Universe

5
22.07.2017  •  Anna Rymsza

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej tym razem proponujemy Wam mobilną grę muzyczną, przypominającą nieco „Guitar Hero”. „Soundtrack Attack” to produkcja firmowana przez Cartoon Network, osadzona w świecie popularnego ostatnio serialu animowanego „Steven Universe”. W „Soundtrack Attack” gracz wciela się w klejnot wybranego typu, który przybywa z kosmosu na Ziemię i spotyka bohaterów serialu. Do wyboru mamy 3 rodzaje, można je ponadto dowolnie ubrać i nadać wyjątkowy kolor. Celem gry jest oczywiście ochrona Ziemi przed przybyszami z kosmosu o złych zamiarach. Gra została podzielona…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.