South Park: Phone Destroyer South Park: Phone Destroyer version 5.0.0

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

South Park: Phone Destroyer to karcianka online z pojedynkami w czasie rzeczywistym, osadzona w świecie kultowej amerykańskiej kreskówki. Tysiące godzin spędzonych z nosem w telefonie w końcu się na coś przydadzą – gracz musi zmierzyć się z przeznaczeniem i walczyć o tytuł okrutnego niszczyciela telefonów.

Gra South Park: Phone Destroyer to strategia czasu rzeczywistego, w której zmierzą się gracze z całego świata. Znajdziemy tu oczywiście kultowe postacie, specyficzny czarny humor i aktualny komentarz do sytuacji politycznej na świecie i stanu kultury popularnej. Nie brakuje elementów karcianki kolekcjonerskiej, a więc rzadkich i potężnych kart oraz możliwość ulepszania kart już posiadanych. Gracze mogą zbierać się w drużynach, wymieniać się kartami i w ten sposób budować silne frakcje.

W talii znajdą się magowie, kowboje, cyborgi, bóstwa i wielu innych bohaterów, będących szalonymi wersjami znanych już postaci. Karty zostały przygotowane specjalnie na potrzeby tej gry.

Na graczy czeka oczywiście zupełnie nowa przygoda. Fabuła gry jest równie zwariowana, co innych produkcji, osadzonych w świecie miasteczka South Park. Trzeba też zabić Kenny'ego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!