Sparkle Unleashed Sparkle Unleashed

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sparkle Unleashed to gra zręcznościowa zbliżona rozgrywką do Zumy. Naszym zadaniem jest zbijanie wydłużającego się węża kul, strzelając do niego kolorowymi bilami. Jeżeli obok siebie znajdą się minimum 3 takie same, ulegają zniszczeniu.

Ten typ rozgrywki idealnie sprawdza się na ekranach dotykowych. Sparkle Unleashed oferuje nam aż 108 poziomów i dwa tryby rozgrywki. Mamy też mapę świata oraz szczątkową fabułę, która miło urozmaica zabawę. Wraz z kolejnymi planszami poznajemy jej dalsze fragmenty, a także zdobywamy nowe wzmocnienia i nagrody.

Nasze działo możemy modyfikować za pomocą odblokowanych zdolności. Dzięki temu łatwiej i szybciej rozprawimy się z przeszkodami. Sparkle Unleashed posiada bardzo dobrze wyważony poziom trudności. Kolejny elementem, na który warto zwrócić uwagę jest oprawa gry. Grafika choć sterylna została przygotowana z dużą troską o detale. Wysoki poziom trzyma także muzyka i dźwięki.

Niektórych graczy zapewne ucieszy brak mikropłatności. Kupując grę otrzymujemy pełnoprawny produkt bez konieczności dopłacania. Sparkle Unleashed oferuj wiele godzin dobrej zabawy. Jeżeli graliście kiedyś w Zumę i przypadła Wam do gustu, powinniście spróbować także Sparkle Unleashed. Darmowa wersja demo zawiera 23 poziomy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!