r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Specjalny numer Gadu-Gadu dla Lecha Wałęsy

Strona główna Aktualności

Były Prezydent RP Lech Wałęsa otrzymał specjalny numer Gadu-Gadu "1980" od producenta komunikatora wraz z certyfikatem poświadczającym jego przyznanie.

Lech Wałęsa korzysta z komunikatora Gadu-Gadu od kilkunastu dni. Od dawna interesuję się Internetem, mam kilka komputerów, laptopa zabieram ze sobą w dalekie podróże i uznałem, że w końcu warto skorzystać z komunikatora, porozmawiać z ludźmi, a ponieważ z GG korzysta ponad 5 milionów osób to chyba to był dobry pomysł - powiedział b. Prezydent RP.

Podanie numeru GG na stronie internetowej Instytutu im. Lecha Wałęsy, a następnie przekazanie tej wiadomości przez media, spotkało się ze spontaniczną reakcją internautów. Tylko w ciągu jednej sekundy na numer GG Lecha Wałęsy przychodzi kilka wiadomości - pytań, życzeń, podziękowań, pozdrowień, zaproszeń do dyskusji. Staram się rozmawiać z każdym, ale przy tak masowej ilości wiadomości nie zawsze jest to możliwe - mówi Lech Wałęsa.

Dotychczasowy numer GG 5606334, którym posługiwał się b. Prezydent RP pozostaje nadal do jego dyspozycji, lecz do rozmów z internautami używa od dzisiaj nowego numeru 1980. To symboliczny numer, który wybrałem z kilkunastu propozycji - mówi Lech Wałęsa.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.