r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Speedtest for Desktop

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka

Speedtest for Desktop to przeznaczona dla interfejsu Modern Windowsa 10 aplikacja jednego z najpopularniejszych testów prędkości połączenia internetowego. Program sprawdza zarówno opóźnienie, jak i szybkość pobierana i wysyłania danych.

Galeria programu

Obsługą praktycznie nie różni się od swoich bardziej znanych odpowiedników webowych oraz mobilnych. Również tutaj wystarczy skorzystać z dużego przycisku Start, aby rozpocząć nowy test. Aplikacja automatycznie, na bazie lokalizacji (GPS lub na podstawie adresu IP) wybierze dla nas stabilny i możliwie bliski serwer, choć w razie potrzeby można go również wybrać ręcznie.

Cały test nie trwa dłużej niż ok. pół minuty. Wyniki prezentowane są w czytelnej formie, a korzystając z dodatkowego panelu można wyświetlić ich historię. Co ciekawe, w przeciwieństwie do aplikacji mobilnych programu, tutaj nie ma możliwości wybrania jednostki prezentacji danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #1 04.06.2017 18:05

Pobieranie tego programu nie ma większego sensu,najlepiej sprawdzić na stronie
Standard : http://www.speedtest.net
Beta: http://beta.speedtest.net/pl
Można też zainstalować rozszerzenie do przeglądarki Chrome https://chrome.google.com/webstore/detail/speedtest-by-ookla/pgjjikdiikihdfpoppg...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.