Spirit Roots Spirit Roots

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Spirit Roots jest dwuwymiarową platformówką z kolorową oprawą graficzną.

Akcja gry Spirit Roots toczy się w świecie, gdzie po wielkim kataklizmie zostały jedynie resztki dawnych planet, ale mieszkańcy postanowili je ze sobą połączyć, tworząc zupełnie nowy obszar. Jednocześnie zawarto pakt mówiący o tym, by granice światów były nieprzekraczalne, ale pewnego dnia ktoś naruszył wspomnianą zasadę.

Mamy tutaj do czynienia z klasycznym przedstawicielem wspomnianego gatunku. Podczas rozgrywki musimy więc biegać, skakać, unikać pułapek, zbierać przedmioty oraz walczyć z przeciwnikami (poza szeregowymi wrogami na naszej drodze staną także wymagający bossowie), takimi jak np. błotne potwory, wielkie pająki, latające czachy i wiele innych.

Spirit Roots zawiera łącznie 50 unikatowych poziomów. Gra oferuje system sterowania wykorzystujący ekran dotykowy, gdzie umieszczono wirtualne przyciski umożliwiające poruszanie się naszym bohaterem (postać nie biegnie automatycznie), wyprowadzanie ataków oraz korzystanie z elementów wyposażenia (np. miecza).

Uwaga!

  • Gra Spirit Roots w wersji na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android została wydana w formie wczesnego dostępu, co oznacza, że prace nad nią nie zostały jeszcze ukończone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!