Spotify Premium za darmo nawet na dwa lata – Orange muzyką chce przyciągnąć do planów Smart

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Abonenci Orange’a będą mogli teraz korzystać z zasobów muzyki dostępnych w serwisie Spotify bez ograniczeń – i to za darmo. Wybierając ofertę Smart Plan LTE dostaną darmowy dostęp do Spotify Premium nawet na dwa lata. Użytkownicy pozostałych planów Smart dostaną darmowe Spotify Premium na trzy miesiące.

Już od dzisiaj klienci Orange mogą skorzystać z ponad 30 milionów utworów. Oferta Smart Plan LTE od 80 zł miesięcznie (z telefonem) lub 59,99 zł (bez telefonu) pozwala za 0 złotych korzystać ze Spotify Premium przez 24 miesiące. W pozostałych planach taryfowych Smart Plan, Spotify Premium darmowe będzie przez trzy miesiące.

Telekom przypomina, że mając Spotify Premium nie tylko możemy słuchać muzyki bez reklam, ale też odtwarzać ulubione utwory bez dostępu do Internetu, wygodnie tworzyć własne playlisty, dzielić się nimi z przyjaciółmi przez media społecznościowe, a także słuchać spersonalizowanych zestawów muzycznych dzięki playlistom Odkryj w tym tygodniu, Radar premier oraz składankom Daily Mix.

Usługę należy aktywować na stronie spotify.orange.pl. Dodatkowo Orange oferuje pakiet gigabajtów na muzykę, kosztujący 4,99 zł miesięcznie. Po jego aktywacji dla Spotify będziemy mieli nieograniczoną ilość ruchu sieciowego na strumieniowanie muzyki.

© dobreprogramy