r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spotify w wersji na Xboksa dostosowane do pada i z playlistami dla graczy

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Aplikacja Spotify do tej pory była dostępna wyłącznie na jedną konsolą – PlayStation. Zmienia się to dzisiaj, bowiem oficjalnie Spotify trafia także na Xboksa One. Z tej okazji przygotowano dla graczy kilka bonusów.

W końcu użytkownicy Xboksa One będą mogli słuchać swojej ulubionej biblioteki muzyki także na konsoli. Aplikacja jest już dostępna w sklepie Xbox Store i by zacząć z niej korzystać, wystarczy ją pobrać i zalogować się na konto Spotify.

Ze Spotify na Xboksie One można korzystać także podczas grania. Wspierana jest funkcja odtwarzania muzyki w tle. Ponadto dzięki Spotify Connect odtwarzaczem można sterować za pomocą smartfonu z zainstalowaną aplikacją Spotify, tak samo jak w przypadku aplikacji skierowanej na komputery. Nie będziemy więc musieli przerywać gry by zmienić piosenkę.

r   e   k   l   a   m   a

Interfejs aplikacji na Xboksa został stworzony z myślą o sterowaniu padem i składa się z dużych kafelków i elementów, dobrze widocznych podczas siedzenia na kanapie przed telewizorem.

Z okazji premiery przygotowano dla graczy specjalne playlisty. Wśród stworzonych playlist znajdziemy Epic Gaming czy Power Gaming. Dodatkowo Major Nelson, specjalista od Xboksa, udostępnił playlistę ze swoją ulubioną muzyką.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.