reklama

Spotkajmy się na drugim Zlocie czytelników!

Strona główna Aktualności

O autorze

W ubiegłym roku, po blisko 5 latach od powstania vortalu dobreprogramy, odbył się I Zlot naszych czytelników. Po Waszych entuzjastycznych reakcjach nie wyobrażaliśmy sobie tego roku bez organizacji kolejnego Zlotu. Mamy zatem przyjemność zaprosić Was na HotZlot 2008 - drugie spotkanie czytelników vortalu dobreprogramy, a po raz pierwszy także TechIT i Gamikaze.

HotZlot odbędzie się w dniach 5-7 września w malowniczo położonej Jastrzębiej Górze. Tak jak poprzednio, będzie to jedyne w swoim rodzaju połączenie imprezy integracyjnej z konferencją techniczną. Planujemy, że udział w tegorocznej edycji weźmie ponad 200 osób. Spotkanie zostało zaplanowane w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Część Zlotu przeznaczona zostanie na interesujące sesje techniczne (w tym również w ścieżkach tematycznych), które poprowadzą zarówno nasi redaktorzy, jak i osoby reprezentujące zaproszonych partnerów - producentów oprogramowania i sprzętu komputerowego. Planujemy też rozgrywki w gry, nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. W tym roku jedną z nowości będzie wystawa sprzętu serwerowego. Zlot będzie oczywiście także szansą do wzajemnej integracji. Po seriach sesji technicznych odbędzie się spotkanie integracyjne przy grillu i piwie. Pobyt umilać nam będzie muzyka z Jamendo - największego internetowego serwisu z bezpłatną, legalną muzyką. Na miejscu zostanie zorganizowana mini kafejka internetowa do dyspozycji wszystkich uczestników. Każdy otrzyma między innymi pamiątkową koszulkę i smycz, a także porcję gadżetów od naszych partnerów. Przewidzieliśmy też identyfikatory z awatarami i nickami z forum, aby każdy z nas mógł się rozpoznać w realnym świecie :-)

Na potrzeby Zlotu udostępniony zostanie w całości ośrodek Drejk 2A zlokalizowany tuż przy przepięknym wybrzeżu klifowym. Wszyscy uczestnicy zakwaterowani zostaną w komfortowych 2 i 3-osobowych pokojach z łazienkami, telewizorem i balkonem. Gwarantujemy pełne wyżywienie od obiadu w piątek do śniadania w niedzielę. Warto także zaznaczyć, że Drejk dysponuje krytym basenem, jacuzzi i kortem tenisowym, dzięki czemu chętni będą mogli zrelaksować się nie tylko przy tematach technologicznych ;-)

Zlot rozpocznie się o godzinie 12 w piątek 5 września i potrwa do wczesnego popołudnia w niedzielę 7 września. Dzięki wsparciu zaproszonych partnerów będziemy w stanie pokryć całość kosztów - noclegi, wyżywienie, napoje i wiele innych związanych z organizacją imprezy. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc i spodziewane dużo grono zainteresowanych udziałem w Zlocie, aby uniknąć efektu pustych zgłoszeń związaliśmy rejestrację z koniecznością wpłaty symbolicznych 50 zł. Aby wziąć udział w Zlocie należy mieć ukończone 18 lat, młodszych czytelników zmuszeni jesteśmy odesłać do późniejszej relacji i retransmisji sesji technicznych.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc rejestracja będzie przeprowadzana dwuetapowo. Od 4 do 10 sierpnia rejestrować się będą mogli najbardziej aktywni czytelnicy dobrychprogramów, TechIT i Gamikaze, do których wystosujemy imienne zaproszenia. Od 11 sierpnia rejestracja zostanie otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

Głównymi partnerami tegorocznego Zlotu są firmy: Microsoft oraz Vobis. Oficjalnymi partnerami Zlotu są także: Adobe, AMD, Electronic Arts, HP, IQ Publishing, Symantec i Wacom. Ponadto, jako partnerzy dodatkowi, w Zlot zaangażowali się: CD Projekt, Edgard, Jamendo i Sapphire.

Rezerwujcie czas bez wahania - tam po prostu trzeba być! Warto też przypomnieć sobie klimat zeszłorocznego Zlotu oglądając wideorelację i fotorelację.

Więcej informacji o tegorocznej edycji Zlotu można uzyskać pod adresem HotZlot.pl.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama