Konkurs na 20-lecie dobrychprogramów. Do wygrania procesory Intel!

Konkurs na 20‑lecie dobrychprogramów. Do wygrania procesory Intel!

Rozpoczynamy konkurs z okazji 20-lecia serwisu
Rozpoczynamy konkurs z okazji 20-lecia serwisu
Źródło zdjęć: © dobreprogramy
Redakcja dobreprogramy.pl
22.11.2022 14:21, aktualizacja: 07.12.2022 18:30

Serwis dobreprogramy powstał 20 lat temu i został uruchomiony w grudniu. Od dłuższego czasu w szeregu publikacji wspominamy zmiany, jakie zaszły w świecie technologii od tamtego czasu. Nadszedł również czas na urodzinowy konkurs, a jest o co walczyć! Do wygrania procesory Intel 13. generacji.

20 lat to bardzo długi okres, w którym - zwłaszcza w świecie komputerów i szeroko rozumianego IT - wydarzyło się naprawdę wiele. Od września wspominamy ten rozwój w serii publikacji, które są dostępne dla każdego na podstronie poświęconej 20-leciu dobrychprogramów. Przed nami wciąż kilka publikacji - mamy nadzieję, że czekacie na nie ze zniecierpliwieniem.

Tak istotne dla nas urodziny dobrychprorgamów nie byłyby jednak kompletne, gdyby nie konkurs, do którego serdecznie wszystkich zapraszamy. Zaczynamy już dzisiaj - każdy ma równe szanse, bez względu na to, czy jest naszym czytelnikiem od kilku miesięcy czy lat. Jest o co walczyć! Do wygrania procesor Intel Core i9-13900K oraz dwa Intel Core i5-13600K.

Wasze zadanie jest bardzo proste. W zgłoszeniu należy odpowiedzieć na pytanie:

Z czym kojarzy Ci się serwis dobreprogramy.pl?

Na odpowiedzi czekamy do 5 grudnia 2022 roku do godziny 12:00. Zwycięzców wybierzemy, oceniając pomysłowość, kreatywność, styl i język treści oraz formę odpowiedzi. Zgłoszenie należy wysłać drogą mailową na adres urodziny@dobreprogramy.pl dodając tytuł: URODZINY DP.

Poza odpowiedzią na pytanie konkursowe, nie zapomnijcie załączyć wymaganych danych - imienia, numeru telefonu i adresu e-mail. Szczegóły opisane są w regulaminie konkursu. Zwycięzców ogłosimy 7 grudnia - w rocznicę uruchomienia dobrychprogramów. Powodzenia!

Publikacja powstała w ramach cyklu z okazji 20-lecia dobrychprogramów. Wszystkie artykuły można znaleźć na stronie poświęconej jubileuszowi.

Redakcja dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (197)