Spotkanie ACSUG z okazji premiery Adobe Creative Suite 4

Strona główna Aktualności

O autorze

Już jutro będzie miała miejsce światowa premiera pakietu Adobe Creative Suite 4. Wydarzenie to będzie transmitowane w Internecie. Zwolennicy spotkań w rzeczywistym świecie powinni zainteresować się spotkaniem na temat premierowych produktów, organizowanym przez Adobe Creative Suite User Group.

It's Going To Be Brilliant - to hasło przewodnie, które przyświeca w tym tygodniu spotkaniom grup Adobe na całym świecie. Pod tym hasłem odbędzie się także najbliższe spotkanie Adobe Creative Suite User Group in Poland (ACSUG), które odbędzie się w najbliższy piątek 26 września 2008 o godzinie 17:00. W programie spotkania planowana są m.in. projekcja filmu przygotowanego przez Adobe, a także dyskusje na temat aplikacji pakietu Adobe Creative Suite 4. Tradycyjnie miejscem spotkania będzie siedziba firmy IT Media zlokalizowana w Warszawie przy ulicy Jagiellońskiej 88. Aby uczestniczyć w spotkaniu wymagana jest rejestracja.

ACSUG to grupa entuzjastów oprogramowania Adobe. Członkowie grupy uczestniczą w comiesięcznych spotkaniach, których celem jest przede wszystkim wymiana doświadczeń, prezentacja różnorodnych nowości oraz prelekcje związane z tematyką szeroko rozumianego oprogramowania firmy Adobe. Aby zostać członkiem Adobe Creative Suite User Group in Poland wystarczy być użytkownikiem legalnego oprogramowania firmy Adobe, zarejestrować się za pomocą formularza rejestracyjnego i regularnie uczestniczyć w spotkaniach. Założycielem i menedżerem grupy jest Paweł Zakrzewski - Adobe Certified Expert, pierwszy Autoryzowany Instruktor firmy Adobe w Polsce, którego mieliśmy przyjemność gościć podczas HotZlotu 2008.

Korzystając z okazji warto dodać, że ogłoszone zostały wyniki konkursu organizowanego przez ACSUG na najlepszą reklamę EIZO. Zwycięzcą został Tomasz Rupik do którego powędruje monitor EIZO ColorEdge CG241W. Listę prac można obejrzeć na stronie ACSUG.

© dobreprogramy