r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spuść komuś łomot w otwartej becie Mortal Kombat XL – tylko do poniedziałku

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Już się zaczął ostatni weekend wakacji. Można go spędzić na wiele sposobów, a jednym z nich jest pomoc w testach bety Mortal Kombat XL na PC – wystarczy zgłosić się na Steamie. Do poniedziałku do 19:00 naszego czasu każdy może zagrać w kontynuację kultowej serii bijatyk.

Mortal Kombat XL to rozszerzona wersja Mortal Kombat X, czyli dziesiątej części serii. Można w niej przejść klasyczną historię, podejmować wyzwania, odkrywać cenne przedmioty w trybie „Krypt” i bić się online. Rozszerzenie zawiera wszystkie DLC, sporo strojów postaci i przebudowaną rozgrywkę sieciową, korzystającą z mechanizmu GGPO. Modyfikacja jest bardzo ciekawa, bo gra przewiduje posunięcia gracza w następnej klatce i ewentualnie koryguje swoje założenia. Dzięki temu opóźnienia w grze są bardzo małe, a rozgrywka płynniejsza.

r   e   k   l   a   m   a

Gra od marca jest dostępna na konsolach i niebawem ma trafić na PC, o czym świadczą otwarte testy, prowadzone na Steamie. Nie znamy jeszcze terminu oficjalnego wydania gry, ani sposobu dystrybucji. Niektórzy spekulują, że będzie aktualizacją dla posiadaczy Mortal Kombat X, która z pewnością się im należy – w przeciwieństwie do konsolowych graczy, otrzymali bowiem produkt pełen błędów. Jednak w najbliższych dniach nie będzie to miało znaczenia – w betę może zagrać każdy, aż do poniedziałku. To mnóstwo czasu na popisowe walki.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.