r   e   k   l   a   m   a
reklama

Square Enix potwierdza Tomb Raidera nowej generacji

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Restart marki Tomb Raider się Square Enix nawet udał, chociaż wielu graczy nie potrafiło doszukać się w produkcji klimatu dawnych odsłon serii — no ale czas przecież nie stoi w miejscu i trendy się przez lata zmieniły. Co by złego o projekcie jednak nie powiedzieć, sprzedał się on jednak widocznie na tyle dobrze, żeby był sens pociągnąć temat. Ujawniono, że trwają prace nad kontynuacją, która korzystać ma z mocy przerobowej maszyn nowej generacji. Pociągnięte będą wątki z tegorocznej gry.

Ponownie nadchodzącemu dziełu towarzyszyć mają komiksy. Jeśli ktoś nie miał styczności z serią zeszytów wprowadzających do nowego Tomb Raidera, nie był zapewne świadomy wielu rzeczy, które potem przewijały się w tle — chociażby o co chodziło z całą otoczką reality show. Głównym magnesem do kolejnych wydań rozrysowanych opowieści powinna być niemniej niesamowita Gail Simone, która odpowiada za nowy scenariusz. Na pewno kojarzycie ją z wielu komiksów.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial