Star Rail

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Star Rail jest bezpłatną propozycją dla fanów klonów klasycznego SkyRoads. Tym, co wyróżnia produkt na tle innych projektów tego typu, poza całkiem nowoczesną oprawą graficzną, jest przede wszystkim sposób generowania etapów. O ile w pierwowzorze i jemu pochodnych mieliśmy przygotowane przez twórców poziomy, w tym darmowym przypadku za każdym razem kosmiczne trasy prezentować się będą całkiem inaczej.

Budowane są one po prostu losowo. Rozgrywka w podstawowych założeniach nie uległa dużym zmianom. Zamiast statku kosmicznego mamy samochód, ale wciąż należy dotrzeć do końca danego etapu, przeskakując zręcznie pomiędzy zawieszonymi w próżni platformami. Te rozstawiane są w różnych konfiguracjach, znajdują się wyżej lub niżej względem siebie, a do tego pojawiają się powierzchnie o takich specjalnych właściwościach. Przykładowo zielone wybijają niczym trampolina. Kolor ma znaczenie.

Gra spodoba się nowicjuszom pod tym względem, że zaoferowano tu pewne ułatwienia. Auto posiada silniki rakietowe, co pozwala wyjść z kłopotów przy nieoczekiwanym zsunięciu się z drogi. Na trasie rozstawiono ponadto wielobarwne kule o różnorakich właściwościach. Jedne powiedzmy uczynią pojazd bardziej skocznym, inne dadzą dodatkowe życie, jeśli zebrać ich cały komplet. Na pewno warto się porozglądać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!