Star Wars: Battlefront II

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Kolejna odsłona wieloosobowej gry akcji z 2015 roku powstała w oparciu o kanon filmowy Gwiezdnych Wojen.

Kampania dla pojedynczego gracza

Gracz wciela się w Iden Versio, dowódczyni Inferno Squad, należącej do elitarnych oddziałów Imperium. Nasza bohaterka uczestniczy w wydarzeniach poprzedzających zniszczenie drugiej Gwiazdy Śmierci, przysięgając zemstę i chęć pomszczenia swego Imperatora. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam spotkać znajome postacie z serii, ale i uczestniczyć w futurystycznych walkach.

Głównym atutem kampanii dla pojedynczego gracza jest zgłębienie odświeżonej względem poprzednika, mechaniki rozgrywki, ale i przystosowanie się do unowocześnionego sterowania. Gracz przeżywa z nowym bohaterem niesamowite przygody i obserwuje jego duchową przemianę z niszczycielskiego wojownika Imperium na … powiedzmy, że moc w niej nikła jest.

Zabawa wieloosobowa

Trzonem drugiego, a raczej czwartego Battlefronta jest rozgrywka wieloosobowa. Kooperacja Electronics Arts ze studiem DICE odpowiedzialnym za serię Battlefield zaowocowała potężną kampanią kosmiczną, która wprowadza gracza w same centrum walk o dominację. Uczestniczymy w epickich bitwach, rozgrywających się w znanych w serii lokacjach, walcząc na ziemi, a nawet w powietrzu i kosmosie.

Gracz ma do swojej dyspozycji piechurów, jednostki latające oraz machiny wojenne. Wszystkie akcesoria, bronie i wyposażenia są żywcem wyciągnięte z filmowej sagi, więc obserwujemy w grze fenomenalne oddanie tematowi Gwiezdnych Wojen. Battlefront 2 zdobył olbrzymią popularność, twardemu trzymaniu się realiów sagi.

Moc ekwipunku

W grze twórcy wprowadzili tzw. system kart, który wykorzystujemy do ubierania naszych postaci w dodatkowe umiejętności lub takie akcesoria, które ulepszą ich bazowy ekwipunek. Do dyspozycji gracza oddano również bohaterów z całej serii - tych dobrych jak i złych, wojowników Imperium, zaciekłych rebeliantów, armię klonów, a nawet roboty z Federacji Handlowej.

Na przełomie lat od premiery, pojawiło się wiele dodatków i ulepszeń gry.

Kluczowe cechy gry:

  • epickie bitwy w znanych lokacjach
  • rozbudowany system progresji
  • świat Gwiezdnych Wojen
  • fenomenalna otoczka audio-wizualna
  • wysokie wrażenia z bitew
  • istna dowolność walki

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!