Zabójcy kontra Vader, czyli darmowe gry Assassin's Creed i Star Wars w App Store

Zabójcy kontra Vader, czyli darmowe gry Assassin's Creed i Star Wars w App Store

22.08.2014 10:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Popularność urządzeń przenośnych rośnie w najlepsze, a wśród grających w biegu sporo jest użytkowników produktów Apple, którzy często w pierwszej kolejności, jeżeli w ogóle nie na wyłączność, dostają wciągające projekty powiązane ze znanymi markami. Jeżeli dawno nie uruchamialiście na swoich iPadach ciekawych gier to warto zwrócić uwagę na dwie darmowe nowinki, które pojawiły się w App Store. Jedna z nich to karcianka Assassin's Creed Memories, a druga strategia Star Wars: Commander.

Obraz

Propozycja Ubisoftu to porządny projekt oferujący między innymi elementy RPG, ale przede wszystkim chodzi tu o zbieranie coraz potężniejszych kart oraz wykorzystywanie ich w walce. Tak jak w konsolowych i komputerowych grach z serii, przyjdzie dokonywać zabójstw w różnych okresach historycznych. Ciekawostką dla fanów marki powinien być fakt, że odwiedzą nie tylko te znane z poprzednich tytułów czasy, gdzie natkną się na doskonale kojarzone postacie, lecz również zupełnie nowe miejscówki, w tym feudalną Japonię czy Mongolię. Świat Assassin's Creed poszerzany jest dzięki produktowi o nowe wątki, a także bohaterów, którzy być może kiedyś dostaną własne gry. Atrakcyjności tytułowi dodaje tryb wieloosobowy, z pojedynkami gildii graczy w aż 20 na 20 osób.

Obraz

Wyposażenie zabójców należy stale usprawniać i oczywiście twórcy Memories zarabiają na pakietach potrzebnej do tego waluty, kupowanej za normalne pieniądze, kiedy ktoś chce ułatwić sobie rozgrywkę — w tym przypadku to Abstergo Credits. Projekt oferuje szereg opcji społecznościowych, między innymi chat oraz miejsce do dyskusji, ale przez to do zabawy potrzebne jest niestety stałe połączenie z Internetem na urządzeniu z iOS.

Obraz

Bezpłatne Star Wars: Commander to zaś strategia w klasycznym wydaniu, z typowym budowaniem bazy, rekrutowaniem wojsk i wysyłaniem ich na wroga. Gracz opowiada się za Imperium, zyskując z czasem dostęp do ogromnych kroczących maszyn AT-AT, jednostek TIE Fighter i wsparcia Lorda Vadera, albo Rebeliantami, mogąc liczyć na talenty Hana Solo, Lei plus latające X-Wingi. Tutaj też należy wchodzić w układy z innymi grającymi, by w sojuszach szybciej zyskiwać środki na ulepszanie armii. Lubiący chodzić na skróty oczywiście również mogą jednak korzystać z systemu mikrotransakcji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)