r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Star Wars: X-Wing Alliance

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gwiezdne wojny były niejednokrotnie przedstawiane w grach z punktu widzenia pilota. Klasyczne pozycje symulacyjne, takie jak X-Wing czy TIE Fighter, po latach doczekały się kilku kontynuacji. Star Wars: X-Wing Alliance to działająca już pod nowoczesnym systemem Windows odsłona popularnej podmarki produktów. Tak jak poprzednie części serii, zabiera nas ona w kosmos, byśmy walczyli. Przyda się pad lub joystick.

Galeria programu

Tytuł został swojego czasu bardzo doceniony za oprawę audiowizualną. Jednostki bojowe dotąd znane tylko z filmów, da się obejrzeć w 3D od środka. Mamy do czynienia ze starciami trójwymiarowych statków, a także stacjami kosmicznymi, które można podziwiać z każdej strony. Bohaterom podłożono głosy, a udźwiękowienie walk też naturalnie robi świetne wrażenie. Nawet po latach grafika jest czytelna i przejrzysta.

Gra oferuje wątek fabularny, gdzie wcielamy się w rolę młodego kosmicznego kupca. W zgodzie z tytułem produkcji, stanie on w pewnym momencie jednak po stronie przymierza, aby wykonywać dla niego kolejne misje. Co ciekawe, w X-Wing Alliance pojawiają się ogromne jednostki, które trzeba obsługiwać w kilka osób. Wielce urozmaica to standardowy model siedzenia w ciasnym kokpicie w pojedynkę.

Ograniczenia wersji demo

Wersja testowa oferuje misję polegającą na odbiciu głowic bojowych dla rebeliantów. Daje ona dość duży wgląd w mechanikę rozgrywki, ucząc podstawowych komend.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Battlegrim   8 #1 11.12.2015 06:38

Mam X-Wing z GOG tak jak i kilka innych gier z universum SW, świetnie jest powspominać stare czasy.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.