r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

StarCrafta II za darmo z kumplem — Blizzard wprowadza klonowanie

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Gracze z dłuższym stażem pamiętają zapewne, że w niektórych dziełach firmy Blizzard dostępna była kiedyś opcja udostępnienia plików gry osobom, które jej nie miały, czysto po to, by mogły dołączyć do rozgrywki po sieci — znosiło się komputery do kolegi na całonocny domowy turniej i instalowało wszystko z jednej oryginalnej płyty. Po latach idea ta powraca w nieco zmienionej formie w StarCraft II. Ogłoszono wprowadzenie tak zwanego klonowania.

Żeby móc zmierzyć się z przyjacielem online nie trzeba teraz kupować własnego egzemplarza Wings of Liberty, ani wypuszczonego niedawno dodatku Heart of the Swarm. Wystarczy pobranie bezpłatnej wersji Starter produkcji, by znajomy, który zakupił StarCrafta II, mógł zaprosić nas do swojej gry. Uzyskujemy dostęp do wszystkich jego map i opcji multiplayer, włącznie z tymi z rozszerzenia — jeśli je oczywiście posiada. Naturalnie możliwość nie ogranicza się do starć sam na sam. Póki choć jedna osoba z grupy ma grę, pozostali nie muszą się o nic martwić.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.