Startup Delayer Startup Delayer 3.0.366

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Startup Delayer to niewielkie i darmowe oprogramowanie do zarządzania aktywnymi procesami oraz wszelkimi aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem operacyjnym.

Użytkownik może dodawać nowe programy, które będą się automatycznie włączały po uruchomieniu systemu, a także dezaktywować już istniejące aplikacje. Jest to niezwykle przydatne narzędzie, za pomocą którego możemy całkowicie wyłączyć lub usunąć niepożądane oprogramowanie zainstalowane bez zgody użytkownika.

Przy użyciu Startup Delayer można też opóźnić czas uruchamiania aplikacji, w celu uniknięcia długiego i uciążliwego włączania systemu operacyjnego, a także ustalić kolejność uruchamianych programów wraz ze startem Windows. Ponadto wyświetla nie tylko nazwę aktywnej aplikacji, ale również jej status, nazwę producenta oraz pełną ścieżkę dostępu.

W jego zasobach znajdziemy również narzędzia do zarządzania usługami systemowymi oraz wszystkimi aktywnymi procesami działającymi w tle systemu operacyjnego. Użytkownik może przeglądać każdy włączony proces, a także sprawdzić wszystkie powiązane z nim aplikacje i inne pliki znajdujące się na dysku twardym. Startup Delayer wyświetla ilość wykorzystywanej pamięci przez aktywny proces oraz umożliwia szybkie odczytywanie najważniejszych informacji o włączonej usłudze systemowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!