Stickman And Gun2 Stickman And Gun2 1.0.9

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Stickman And Gun2 to jedna z tych gier na Androida, która jest frapująca. Z pozoru banalna, ale gdy zacząć z nią przygodę, trudno potem się oderwać.

Stickman And Gun2 to sequel gry o tym samym tytule, która okazała się być hitem na skalę światową. W drugiej części dostajemy to, co sprawdziło się tak dobrze, ale z kilkoma usprawnieniami. Nadal sterujemy bardzo charakterystycznie naszkicowanymi postaciami, a do wyboru mamy: człowieka, orka i elfa. Każdy z nich ma inne zalety i wady, np. siłę lub inteligencję. Postaci mają też swoje unikalne cechy: co innego da strzelec, co innego łucznik, jeszcze co innego magik. Dlatego w grze sporo jest opcji do wyboru, co sprawia, że szybko się nie znudzi.

Tak naprawdę, wszystko zależy od gracza, kogo wybierze w ramach zabawy. Wydaje się zaś pewne, że niezależnie od wyboru aplikacja dostarczy sporo frajdy, choć z początku sterowanie postaciami może się wydać nieco skomplikowane. Pierwsze trudności powinny jednak minąć dość szybko.

Gdy już dokonamy wyboru, trafimy na planszę, gdzie naszym zadaniem jest wytrwać, przetrzymać napór wroga i samemu nie zginąć. Trzeba walczyć rozsądnie, aby nie tracić energii zbyt szybko, a zarazem bardzo celnie strzelać. Trudno zresztą pokrótce opisać, na czym polega zabawa w grze Stickman And Gun2. Warto ją przetestować samemu, aby przekonać się, skąd wzięła się tak duża popularność pierwszej części przygód walecznego Stickmana.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!