Stop, Breathe & Think Stop, Breathe & Think version 7.6

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Stop, Breathe & Think to aplikacja wprowadzająca do medytacji, ćwiczeń oddechowych, elementów jogi i akupresury. Poza nagranymi sesjami, dopasowanymi do różnych nastrojów i czynności, znajdziemy w niej także dziennik pozwalający zapisywać nastrój i kondycję fizyczną przed i po ćwiczeniach. Z aplikacji można korzystać bez logowania.

Stop, Breathe & Think może przypomnieć o porze na medytację. Przed rozpoczęciem praktyki należy podać informacje o swoim samopoczuciu. Na tej podstawie aplikacja dobierze kilka proponowanych zajęć o różnej długości. Przy wielu z nich można wybrać głos przewodnika i preferowaną długość sesji. Po ćwiczeniach można także podać informacje o swoim nastroju, co pozwala śledzić wpływ medytacji na nasze samopoczucie.

Sesje zostały przygotowane z myślą o różnych zadaniach i sytuacjach – walce ze stresem, depresją, lękami, zasypianiu, budzeniu się czy nawet spacerom. W miarę upływu czasu użytkownik zbierze dostatecznie dużo danych o sobie, by zidentyfikować pewne problemy i podnieść jakość swojego życia.

Za darmo można korzystać z ponad 30 sesji bez wyboru głosu nauczyciela, w pełnej wersji aplikacji jest ich prawie 100.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!