Stop, Breathe & Think: Meditate Stop, Breathe & Think: Meditate 6.5

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Stop, Breathe & Think to ceniona aplikacja wprowadzająca do medytacji, a także ćwiczeń oddechowych, elementów jogi i akupresury. Jej kluczowym elementem jest możliwość podania informacji o swoim nastroju. Na ich podstawie dobrane zostaną ćwiczenia.

Stop, Breathe & Think zawiera nagrania sesji medytacji z nauczycielem, dopasowane do różnych stanów emocjonalnych. Przed rozpoczęciem każdej sesji i po zakończeniu należy wybrać emocje, które aktualnie odczuwamy i kondycję fizyczną. Informacje te będą zapisywane do późniejszej analizy. Co ważne, z aplikacji można korzystać także bez logowania i synchronizacji z chmurą.

Stop, Breathe & Think może przypomnieć o porze na medytację. Przy wielu z nich można wybrać głos przewodnika (w płatnej wersji) i preferowaną długość sesji. Sesje zostały przygotowane z myślą o różnych zadaniach i sytuacjach – walce ze stresem, depresją, lękami, zasypianiu, budzeniu się czy nawet spacerom. W miarę upływu czasu użytkownik zbierze dostatecznie dużo danych o sobie, by zidentyfikować pewne problemy i podnieść jakość swojego życia.

Za darmo można korzystać z ponad 30 sesji bez wyboru głosu nauczyciela, w pełnej wersji aplikacji jest ich prawie 100.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!