r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Strona za milion dolarów

Strona główna Aktualności

Alex Tew, 21-letnii student Uniwersytetu w Nottingham, ma nadzieję opuścić mury uczelni bogatszy o milion dolarów. Pomysłowy żak założył witrynę internetową milliondollarhomepage.com, na której sprzedaje piksele reklamowe, teoretycznie po jednym dolarze za sztukę. W rzeczywistości trzeba wykupić blok 10 x 10 pikseli, czyli jednorazowo wydać co najmniej 100 USD. Do tej pory student zarobił już ponad 252 tys. USD.

Tew uruchomił swoją stronę zaledwie pięć tygodni temu. Pomysł sprzedaży powierzchni reklamowej na witrynie internetowej miał w założeniu zapobiec długom, w jakie popadłby student, rozpoczynając naukę zarządzania biznesem na Uniwersytecie w Nottingham.

Reklamodawcy pochodzą nie tylko z Wielkiej Brytanii, ale praktycznie z całego świata, m.in. z Brazylii czy Izraela. Właściciel tej nietypowej strony, który właśnie rozpoczął zajęcia na uniwersytecie, jest zaskoczony bardzo dużą popularnością swojej strony.

Jak sam przyznał, początkowo podchodził do pomysłu humorystycznie, ale ostatnio zmienił zdanie, gdy odwiedził swój bank i sprawdził stan konta.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.