Style 2.1.0.3

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Style to edytor zdjęć pozwalajacy nakładać na zdjęcia mocno ingerujące w nie filtry, by osiągać efekty zbliżone do malarskich. Stanowi komputerowy odpowiednik popularnej aplikacji Prisma, która dostępna jest na platformy mobilne. Style poradzi sobie również z obsługą animacji w formacie GIF, a nawet dłuższych filmów.

Aby skorzystać z programu należy przeciągnąć na jego ekran grafikę, którą chcemy edytować. Do dyspozycji mamy 29 filtrów, różniących się od siebie stylistyką i poziomem ingerencji w wygląd zdjęć. Wybieramy je z panelu po prawej stronie, gdzie dostępne są ich niewielkie miniatury. Przed przystąpieniem do edycji można skorzystać z opcji zachowywania barw, co wpłynie na efekt końcowy w ramach tego samego efektu (w konsekwencji aplikacja pozwoli uzyskać niecałe 60 rodzajów nakładek dla jednego zdjęcia).

Algorytm edytujący zdjęcie wykorzystuje sieci neuronowe i sztuczną inteligencję, wykonując przy tym wiele analiz zapisanych już danych w pamięci komputera, co skutkować może stosunkowo wolnym działaniem (jedna fotografia obrabiana może być nawet kilkanaście sekund).

Uwaga!

  • Do sprawnego działania wymagane jest posiadanie co najmniej 4, a zalecane ponad 8 GB pamięci operacyjnej.
  • Testowa wersja programu umieszcza logo producenta w prawym dolnym rogu zdjęcia wynikowego.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Style jak Prisma: malarskie efekty dla zdjęć teraz także na desktopie

25
10.12.2016  •  Oskar Ziomek

Nakładanie filtrów na fotografie, a ostatnio również filmy, szczególnie te wykonane smartfonem i publikowane potem na Facebooku czy Instagramie, na przestrzeni ostatnich lat stało się elementem niemal obowiązkowym. Efekty nie tylko dodają zdjęciom charakteru, ale często pozwalają też z nieciekawej – z pozoru – fotografii uczynić małe dzieło sztuki. Pewnego rodzaju przełomem na rynku mobilnych aplikacji przeznaczonych do upiększania zdjęć przy pomocy filtrów stała się Prisma. To program, który odmienił sposób myślenia o filtrach, oferując takie nakładki, które potrafią upodobnić zdjęcia do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 13.12.2016 09:50

Polecam darmowy FotoSketcher... http://fotosketcher.com/

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi