Subtask

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Subtask to odpowiednik Trello, popularnego narzędzia do organizacji pracy w zespołach. Subtask dostępny jest w formie platformy internetowej co pozwala skorzystać z niego bez względu na sprzęt i system na jakim go uruchamiacie, wystarczy konto na platformie i przeglądarka internetowa.

Czym jest Subtask? To internetowe narzędzie do zarządzania projektami, które pomaga w organizacji pracy, ustalaniu priorytetów i śledzeniu postępów. Dostępne jest szereg narzędzi, które pomogą szybko i łatwo zarządzać pracą oraz sprawią, że zespół będzie bardziej efektywny. To idealne narzędzie dla zespołów, które są rozproszone i pracują zdalnie nad wspólnymi projektami.

Dostępne są trzy progi abonamentowe, w tym podstawowy, całkowicie za darmo. Wersja bezpłatna umożliwia dostęp do 10 tablic, którymi możemy dzielić się z zespołem. Na tablicy mamy dostęp do statusu, kalendarza i osi czasu, jest też możliwość ustalenie priorytetów (Priority Matrix). W łatwy sposób możemy zintegrować Subtask z firmową pocztą lub z aplikacją Slack. Przesyłane pliki nie mogą być większe niż 1 GB.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!