Sunshine – Transfer and Share Big Files Sunshine – Transfer and Share Big Files 1.6.0050

Strona główna Android Narzędzia Przesyłanie plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sunshine to szybkie i bezpieczne narzędzie do przesyłania plików między urządzeniami, bez pośrednictwa chmury. Aplikacja nie ma żadnych limitów rozmiaru przesyłanych plików ani ich liczby, pozwala też wysyłać pliki znajomym z Facebooka.

Sunshine wymaga założenia konta, do którego zostaną podłączone aplikacje na wszystkich urządzeniach. Sunshine można instalować na Androidzie, OS X, iOS i Windowsie. Przesyłanie plików jednak odbywa się bezpośrednio, metodą peer-to-peer, zarówno w sieci lokalnej, jak i przez Internet. W aplikacji znajduje się prosty menedżer plików, który pozwala przeglądać dane na smartfonie, a po przełączeniu się na inne urządzenie, także dane dostępne zdalnie do pobrania.

Plików nie trzeba pobierać. Aplikacja Sunshine pozwala odtwarzać zdalne multimedia w formatach AVI, MP4, MOV, MKV, M4V, WMV, MP3, FLAC, M4A, WAV i wiele innych. Radzi sobie bezbłędnie z kodekami h.264, h.265, x264, xvid, divx, quicktime, ac3, aac, dts i kilkoma innymi. Ponadto aplikacja pozwala wyświetlać zdjęcia i filmy na zdalnych ekranach w sieci lokalnej przez DLNA.

Aplikacja pozwala także na synchronizację plików z komputerem, ale wymaga to opłacenia wersji Premium. Można też uzyskać dostęp do funkcji Premium za darmo na rok, jeśli znajomy z Facebooka zdecyduje się także korzystać z Sunshine.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!