Super Better Super Better 1.1.12

Strona główna Android Dom Inne programy dla domu
Pobierz program
lub zeskanuj:

Super Better to aplikacja na smartfony i tablety z Androidem dla tych, którzy chcą popracować nad swoją motywacją, a jednocześnie osiągnąć ważny dla siebie cel.

Rzecz jasna, cudów nie ma. Żadna aplikacja mobilna nie wykona pracy za użytkownika i nie sięgnie po cele, które użytkownik sobie stawia. Tutaj wszystko zależy od determinacji, motywacji oraz silnej woli. Aplikacje potrafią być jednak bardzo pomocne, a to za sprawą kształtowania dobrych nawyków. I taką rolę pełni Super Better.

Na początku przygody z aplikacją Super Better należy założyć konto, a do tego celu może się nam przydać adres e-mail lub konto na Facebooku. Później musimy wyznaczyć sobie cel, do którego codziennie będziemy dążyć. Może to być walka z depresją, chronicznym bólem, poprawa silnej woli, obniżenie poziomu stresu lub nerwowości i wiele, wiele innych. Gdy ustalimy cel, otrzymamy tzw. Power Packi, czyli zadania do wykonania związane z celem, który sobie postawiliśmy. Możemy też samodzielnie tworzyć listy to-do, aby nie zboczyć z obranej ścieżki. Aplikacja pokazuje listę wrogów, czyli typowe przeszkody w osiągnięciu wyznaczonego celu. Gdy chodzi o lepszy sen, taką przeszkodą będzie np. niebieskie światło emitowane przez ekran smartfonu, które utrudnia mózgowi przejście w stan sennego odpoczynku.

Super Better jest bardzo ciekawą, wartą uwagi aplikacją. W dzisiejszych czasach life coach’ów jest wręcz na pęczki, ale nauki bardzo wielu z nich to zwykłe banały i szarlatenaria. Z programem Super Better można samodzielnie zatroszczyć się o to, by sięgnąć w życiu po ważne dla nas cele.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!