r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Super Cycle Arena

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Super Cycle Arena to połączenie dwóch znanych chyba wszystkim gier : snake'a oraz "kropek". Nasz kultowy snake zyskał tym razem godnego siebie przeciwnika, z którym to na wspólnej planszy walczy zaciekle o każdy kawałek miejsca. Chodzi o to, by utrzymać się jak najdłużej przy "życiu", a przy okazji "zamknąć" przeciwnika w jak najciaśniejszym polu. Zwycięża ten, który przeżywa. Jednym słowem walka trwa do ostatniej kropli krwi :-))

Istnieje ponadto możliwość wyboru planszy, przyspieszania, ilości przeciwników, zmiany poziomu trudności oraz ilości rund. Grze towarzyszą przyjemne efekty dźwiękowe, które w dobry sposób odzwierciedlają to, co dzieje się na planszy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 16.09.2010 17:32

beznadziejna gra

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.