r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SuperTuxKart

Strona główna Android Gry Wyścigi

SuperTuxKart to znane wszystkim wyścigi gokartów, które od wielu lat dostępne są na inne platformy, ale dopiero teraz trafiają również do użytkowników Androida. W grze dostępne są dwa tryby gry indywidualnej oraz multiplayer.

Nieco uwagi warto poświęcić ustawieniom, których interfejs nie jest może najlepiej przemyślany, ale nie można im odebrać sporej szczegółowości. Możemy tu na przykład zmieniać jakość efektów graficznych, co może wyraźnie przełożyć się na płynność rozgrywki.

Warto dodać, że źródło gry pozostaje otwarte, a jej początki sięgają jeszcze 2000 roku, kiedy powstała gra TuxKart, na której bazuje bieżąca edycja.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

SuperTuxKart: wyścigi gokartów z otwartym źródłem także dla Androida

48
31.10.2017  •  Oskar Ziomek

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów gry SuperTuxKart, bowiem od teraz jest ona dostępna także w wersji mobilnej na Androida. Wszyscy zapaleni gracze często sięgający po wyścigi gokartów mogą więc teraz oddać się swojej ulubionej rozrywce także na smartfonie. W grze znajdziemy dwa tryby gry indywidualnej oraz możliwość korzystania z multiplayera. Oczywiście cała oprawa graficzna utrzymana jest w typowym dla gry klimacie. Dostępnych jest też wiele ustawień, w tym graficznych, do których zdecydowanie warto zajrzeć. Drobiazgiem, który może jednak denerwować jest kłopot z pozbyciem się paska…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.