Sweet Home 3D Sweet Home 3D 6.5

Strona główna Mac Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program

Sweet Home 3D to bezpłatny program do planowania układu budynku, mieszkania i wnętrza. Sweet Home 3D, w odróżnieniu od innych darmowych programów tego typu, umożliwia aranżację wielu pomieszczeń w jednym projekcie, można więc zaplanować całe mieszkanie bądź kondygnację domu. Porgram pozwala też bardzo dokładnie zdefiniować wymiary i umiejscowienie poszczególnych mebli czy elementów wyposażenia.

Sweet Home 3D pozwala na dowolne naniesienie na siatce podłogi, ścian, okien, drzwi, schodów, daje także możliwość planowania ścianek działowych. Przydatną funkcją jest możliwość wczytania pliku graficznego (np. ze skanem projektu mieszkania albo szkicu z wymiarami) w celu jego dokładnego obrysowania w programie.

Na zdefiniowaną powierzchnię pomieszczeń można nanosić elementy wyposażenia z bazy zawartej w programie, podzielonej na czytelne kategorie. Znajdziemy tu meble dla różnych pomieszczeń, armaturę łazienkową i duże AGD. Wymiary i orientację każdego z nich można precyzyjnie dopasować w programie.

Standardowa baza jest dość ograniczona można jednak pobrać dużo dodatkowych modeli i tekstur ze strony programu. Znajduje się tam także podręcznik użytkownika, filmy i wskazówki dla programistów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!